Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

„Turystyczna Jazda” po gorlicku Wyróżniony

„Turystyczna Jazda” po gorlicku Foto: ilustracyjne/pixabay.com

Ekipa programu przygotowała materiał filmowy promujący turystykę zimową w Gorlickiem. Emisja odbędzie się we wtorek (5 lutego) w TVP3.

Filmowcy odwiedzili między innymi ośrodek narciarstwa biegowego, znany wielu pasjonatom nart w Polsce pod nazwą „Śnieżne Trasy przez Lasy”. Obiektem zainteresowania realizatora programu było także otoczenie tras, czyli drewniane kościoły i cerkwie, stanowiące jedyny w swoim rodzaju pejzaż kulturowy naszego regionu. 

W programie pokazana zostanie również Wysowa Zdrój i Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego. Centrum jest miejscem służącym zachowaniu wieloletnich tradycji i dziedzictwa kulturowego Ziemi Gorlickiej. Turysta może tam zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz uzyskać informacje na temat produktów i usług lokalnych, bazy noclegowo-wypoczynkowej, terminów imprez kulturalnych i rekreacyjnych, nie tylko obszaru LGD Beskid Gorlicki, ale również z obszarów partnerskich LGD.
 
Program będzie można obejrzeć w najbliższy wtorek (5 lutego) w TVP3 o godz. 10.10 i w sobotę (9 lutego) w TVP Polonia o godz. 8.10.

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


reklama


reklama


reklama
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 luty 2019 10:02
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Dodaj komentarz

reklama


Kod antyspamowy
Odśwież