Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Udało się! – mówią z radością Danuta i Jan Dziubynowie, właściciele Zagrody Edukacyjnej, w której we wtorek (18 września) mieszkańcy Gładyszowa pobili Rekord Polski w… robieniu najdłuższego powrósła z siana.

Wczoraj (19 września) nasi policjanci brali udział w Europejskim Dniu Bez Ofiar Śmiertelnych. Akcja EDWARD to wzmożone kontrole, zwracanie uwagi na zapięte pasy, włączone światła i trzeźwość, a nie, jak myśli większość – tylko „łapanie” kierowców przekraczających prędkość.

Zakup łóżka rehabilitacyjnego nie jest małym wydatkiem. W wyniku wypadku czy choroby bliskich, rodzina lub sam chory muszą zaopatrzyć się w sprzęt rehabilitacyjny. Nie każdy jednak wie, jak uzyskać refundację.

Kiedyś za usługi taxi płacić można było wyłącznie za pośrednictwem gotówki. Wymuszało to niejednokrotnie konieczność przedłużania kursu celem zatrzymania się przy najbliższym terminalu. Zdarzały się także sytuacje, w których kierowca miewał problemy z wydaniem reszty z dużych nominałów. Dziś po takich problemach nie ma już śladu - wystarczy wybrać nowoczesną taksówkę wyposażoną w terminal!

Czipowanie to zabieg polegający na wszczepieniu malutkiego mikroprocesora pod skórę naszego ulubieńca. Proces jest zupełnie nieinwazyjny, za to daje właścicielowi zupełnie nowe możliwości w przypadku, gdy zwierzak zaginie lub zostanie skradziony. Dowiedz się, jak wygląda prawna kwestia czipowania psów i kotów w Polsce!


Dziś (19 września) około godziny 13.30 w miejscowości Kobylanka, na ostrym łuku drogi, doszło do zderzenia pojazdów.

Zbieramy informacje w tej sprawie.

Ogród Japoński we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, które warto zobaczyć podczas pobytu w jednym z hoteli w stolicy Dolnego Śląska. Jak wygląda cennik biletów wstępu do tego typu parków i czy można organizować w nich fotograficzne sesje ślubne? Kiedy najlepiej zwiedzać Ogród Japoński i jakie są jego godziny otwarcia? Sprawdź, pod jakim adresem znajdziesz to przepiękne miejsce i jakie unikalne atrakcje czekają na zwiedzających w Ogrodzie Japońskim!

Róże od wielu wieków są symbolem miłości i życia. Budzą podziw swoim pięknem i elegancją.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gorlicach prowadzi nabór na bezpłatny kurs "Operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej".

Rozpoczęcie trwającego 67 godziny szkolenia już we wrześniu. Zajęcia będą odbywać się codziennie w godzinach 8.00 - 15.00.

Dzisiaj (17 września) około godz. 8 doszło w Szymbarku do kolizji skody i forda, o której pisaliśmy TUTAJ. Znamy przyczyny tego zdarzenia.