Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

W sobotę 19 stycznia we wszystkich miastach w całej Polsce o godzinie 12 odbędą się wiece, marsze upamiętniające Pawła Adamowicza.

Nie inaczej będzie w Gorlicach.

Dziś (17 stycznia) około godziny 21 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Stróżna.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków.

Jeszcze trwają, ale już pojawił się plan na kolejne – mowa o warsztatach mydlarskich, które dzisiaj (17 stycznia) odbywają się w Domu Polsko-Słowackim.

74 lata temu nasze miasto zostało wyzwolone spod niemieckiej okupacji, dzisiaj (17 stycznia) odbywają się uroczystości upamiętniające to wydarzenie.

Tuż przed północą służby ratunkowe rozpoczęły poszukiwania kobiety, z którą kontakt urwał się około godz. 20.

Wydaje się, że pochodzący z naszego powiatu, właściciel prężnie działającej firmy Synerise, Jarosław Królewski podjął skuteczną próbę uratowania klubu piłkarskiego Wisły Kraków.

Czy uda się mu, razem z Bogusławem Leśnodorskim i Rafałem Wisłockim, postawić klub na nogi?

Dziewczynka z Zespołem Westa, czyli tak zwaną padaczką zgięciową zmaga się od piątego miesiąca życia. To właśnie wtedy, niedługo po podaniu szczepionki, pojawiły się pierwsze napady, a w kilka tygodni późnej – diagnoza.

W czwartek (10 stycznia) tuż przed godziną 16 świetlica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szymbarku wypełniła się niemal po brzegi – przybyły rodziny wychowanków i pracowników, przyjaciele, sąsiedzi, mieszkańcy Szymbarku oraz okolicznych miejscowości – tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie na jasełka przygotowane przez teatrzyk „Wesołe Marionetki”.

Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej dzisiaj (15 stycznia) od godz. 9 do około godz. 12 w budynkach przy ul. Ariańskiej i Sienkiewicza nastąpi przerwa w dostawie wody.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach śniegu oraz zawiejach i zamieciach śnieżnych w Gorlickiem.