Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dziecięca zabawa zakończona wypadnięciem z okna Wyróżniony

Dziecięca zabawa zakończona wypadnięciem z okna Foto: gorlice112.pl

To był najpewniej po prostu nieszczęśliwy wypadek. 9-latek wraz z kolegami bawił się w chowanego w swoim pokoju. Kiedy wszedł na parapet, by ukryć się za zasłoną, w ferworze zabawy nie zauważył otwartego okna. Po chwili leżał już na kostce brukowej.

Chłopiec wypadł z pierwszego piętra hotelowego pokoju, a więc z wysokości około pięciu metrów. Załoga pogotowia ratunkowego, która jako pierwsza dotarła na miejsce zdarzenia, opatrzyła złamanie otwarte nogi i zadecydowała o przetransportowaniu 9-latka do szpitala na krakowskim Prokocimiu.


reklama


Po kilkudziesięciu minutach na szkolnym boisku wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopiec nadal przebywa w szpitalu pod obserwacją lekarzy.

9-latek przyjechał na obóz sportowy do szalowskiego ośrodka Sport Arena z okolic Warszawy. Obóz został zgłoszony, a wszystkie kwestie formalne zostały dopełnione.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, przebadali kierownika i opiekunów – wszyscy byli trzeźwi, a do wypadku doszło w czasie wolnym, który młodzi sportowcy mogli wykorzystać na zabawę.

Oczywiście mundurowi sprawdzą, czy nie doszło do zaniedbania ze strony osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci, ale najprawdopodobniej był to po prostu nieszczęśliwy wypadek.

Info: KPP w Gorlicach i PSP w Gorlicach
Więcej zdjęć:
www.gorlice112.pl


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 07 sierpień 2018 10:17
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

+1 # zoo 2018-08-08 10:15
Dzięki Bogu że nikt nie wypił piwka bo już był by winny i pewnie skazany
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież