Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

XII Spotkanie Pokoleń – zaproszenie dla Absolwentów Kromera

Podziel się
Oceń

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach oraz Zarząd Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Kromera z ogromną przyjemnością zapraszają wszystkich Absolwentów i Przyjaciół naszej Szkoły na wyjątkowe, XII już „Spotkanie Pokoleń”. To doroczne wydarzenie to nie tylko sentymentalna podróż do szkolnych lat, ale też okazja do rozmów, wspomnień i ponownego spotkania w gronie ludzi, których połączyły wspólne mury Kromera.


Jubileuszowe roczniki – jesteście szczególnie mile widziani!

Tegoroczne Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 września 2025 roku, w dobrze znanej Restauracji „Pod Kogutkiem” w Gorlicach (ul. Stróżowska 115). Początek zaplanowano na godzinę 17:00. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 250 zł, a zgłoszeniem uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł do końca czerwca 2025 roku.

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich absolwentów, jednak szczególnie serdecznie zachęcamy roczniki obchodzące w tym roku okrągłe jubileusze matur:
1975 (50-lecie), 1985 (40-lecie), 1995 (30-lecie), 2005 (20-lecie) oraz 2015 (10-lecie).

Jak się zapisać?

Wpłat należy dokonywać na konto Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I LO im. M. Kromera w Gorlicach:
68 8795 0005 2001 0019 3715 0001
W tytule przelewu prosimy wpisać:
XII Spotkanie Pokoleń, rok matury

Pozostałą kwotę można dopłacić do 5 września 2025 r. W przypadku grup koleżeńskich prosimy, aby kontakt z organizatorami nawiązała osoba reprezentująca grupę. Osoby do kontaktu:
Aleksandra Baran – tel. 606 443 759
Renata Kochan – tel. 795 600 430
lub sekretariat szkoły.

Będzie wspomnieniowo, radośnie i wzruszająco

Dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczne Spotkanie Pokoleń było niezapomniane – pełne ciepła, wspomnień i uśmiechu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami – dawni nauczyciele, organizatorzy i koleżanki oraz koledzy z dawnych lat.

Do zobaczenia we wrześniu!

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego