Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Zgłoś swojego kandydata do nagrody Pro Publico Bono Wyróżniony

autor: poniedziałek, 07.01.2019 - 10:48 Dodaj komentarz
Zgłoś swojego kandydata do nagrody Pro Publico Bono Foto: Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody Pro Publico Bono. Nabór wniosków trwa do 31 stycznia 2019 roku.

Nagrodę w formie statuetki oraz dwóch wyróżnień przyznaje kapituła nagrody PRO PUBLICO BONO pod kierunkiem przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego. 


reklama


Zachęcam do rozglądnięcia się w swoim otoczeniu i poszukania ludzi zaangażowanych w bezinteresowną pomoc dla innych, w sprawy lokalnych społeczności, w rozwój swoich miejscowości, pozyskujących zewnętrzne środki finansowe na cele społeczne, prowadzących dzieła innowacyjne. Z pewnością w powiecie gorlickim jest jeszcze wiele osób, które zasługują na nagrodę Pro Publico Bono. Pokażmy ich światu i podziękujmy im w ten sposób za to, co robią – mówi Mirosław Waląg.

Nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego PRO PUBLICO BONO ustanowiona została w 2009 roku i przyznawana jest za działalność w następujących dziedzinach:

  • edukacja narodowa,
  • kultura i dziedzictwo narodowe,
  • służba bliźniemu (ochrona zdrowia i działalność charytatywna),
  • rozwój regionalny (działalność na rzecz wspólnoty lokalnej i ochrony środowiska przyrodniczego).

Szczegóły dotyczące zasad przyznawania nagrody oraz trybu zgłaszania kandydatur zawiera regulamin, który wraz z wnioskiem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie www.powiatgorlicki.pl

Zgłoszenia wraz z pisemnym uzasadnieniem należy kierować na adres: Starostwo Powiatowe, 38-300 Gorlice, ul. Biecka 3, Biuro Rady Powiatu z dopiskiem: „Pro Publico Bono” w terminie do 31 stycznia 2019 roku.

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 styczeń 2019 11:15
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież