Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz Wesołoego Alleluja! życzą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Banku Spółdzielczego w Gorlicach
Reklama Niech istota Świąt Wielkanocnych napełni Was siłą oraz radością i sprawi, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia Tomasz Płatek Radny Sejmiku Małopolskiego
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Sobota mglista, ale rozpogodzi się [POGODA OKIEM MARKA]

Podziel się
Oceń

W piątek w drugiej części dnia także i nasz rejon odczuł wreszcie wpływ coraz bardziej osuszającej się masy powietrza, dzięki czemu zachmurzenie mogło się zmniejszyć.
droga i chodnik wzdłuż ogrodzenia, obok mapa pogody europy
W sobotę będzie cieplej

Autor: IMGW/halogorlice.info

 

Sobota będzie kontynuowała ten trend i cały dzień będzie pogodny. Będzie też cieplej. Temperatura maksymalna w drugiej części dnia nieznacznie powinna przekroczyć granice 10 stopni w północnej części powiatu.

W południowej części zobaczymy 7-9 stopni, z czego najzimniej będzie przy granicy ze Słowacją. Z kolei minimalna temperatura w sobotę rano w całym rejonie powinna spaść poniżej 0.

Zachmurzenie w trakcie dnia będzie przeważnie umiarkowane. Padać nie będzie. Natomiast podczas nocy z piątku na sobotę miejscami powstały mgły, które do południa zanikną.

Wiatr w porywach będzie umiarkowany lub dość silny z południa. Silniejsze porywy wiatru będą nam też towarzyszyły w niedzielę.

Grafika:

- analiza synoptyczna z 8 marca, godzina 13 CET. Źródło IMGW.

Miłego dnia!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst „1030 οτοι PAm S00 40E W 1029 1000 1015 1010 PAm o 11.4 PPk PPm 3.5 11.4 10.3 PPmc W5.3 1022 1010 1015 Analiza synoptyczna: 2024-03-08 godz. 12:00C IMGW-PIB WROCŁAW PPmc 20.5 N 1011 1015”
Analiza synoptyczna z 8 marca, godzina 13 CET. Źródło IMGW

Napisz komentarz

Komentarze

korky 09.03.2024 06:54
sloneczko od samego rana,,,,,,,,

ReklamaSerdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych, aby uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły przez cały nadchodzący czas. Niech te Święta będą pełne pokoju, nadziei oraz pomyślności w podejmowaniu działań. Wesołego Alleluja! życzą Przewodniczący Rady Gminy Gorlice, Mieczysław Skowron oraz Wójt Gminy Gorlice, Jan Przybylski
ReklamaZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja! życzy Wójt Gminy Moszczenica
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
ReklamaAdvertisement
słabe opady deszczu

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 11 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: 100% gorliczaninTreść komentarza: Najlepiej problem odsunąć od siebie i oskarżyć poprzedniego burmistrza! A co Pan zrobił w czasie swoich kadencji w tym temacie? Podpowiem Panu...NIC !!!Data dodania komentarza: 18.04.2025, 09:21Źródło komentarza: Na gorlickim Rynku nie będzie lipy – dosłownieAutor komentarza: WojTreść komentarza: W komentarzach jak zwykle mowa miłości. Lekcje religii pomagają rodzicom w religijnym wychowaniu dzieci. Dotyczy to na tych samych zasadach wiernych chrześcijan, muzułmanów i starozakonnych. Zmniejszenie liczby lekcji nie służy żadnej oszczędności, tylko przesunięciu pieniędzy do "aktywistów". Aktywiści za darmo nie robią.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 09:04Źródło komentarza: Mniej godzin religii w szkołach. Rodzice wyrażają sprzeciw, rada miejska reagujeAutor komentarza: TTreść komentarza: System nawadniający, tak jak wszędzie na południe od Polski i w wielkich miastach. Nawet rozebranie płyt i zwiększenie powierzchni ziemi zdolnej do wchłaniania wody obecnie nie gwarantuje przetrwania zieleni, ze względu na długotrwałe susze.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 08:47Źródło komentarza: Na gorlickim Rynku nie będzie lipy – dosłownieAutor komentarza: TTreść komentarza: Szkoła ma służyć ludziom, do tego jest powołana i to ludzie ją utrzymują. Jeżeli wygodniej jest zrobić religię w szkole, to tam powinna być.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 08:39Źródło komentarza: Mniej godzin religii w szkołach. Rodzice wyrażają sprzeciw, rada miejska reaguje
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego