Remis wieńczący ciężki tydzień

Na zakończenie prawdziwego maratonu meczy rozgrywanych przez Glinik Gorlice, nasi piłkarze wywalczyli 1 punkt na boisku rywala, remisując z Popradem Rytro 1:1. Niezawodnym snajperem okazał się po raz kolejny Konrad Grela, który zdobył bramkę wyrównującą.

Poprad Rytro - Glinik Gorlice 1:1 (1:0)

Bramki: Duda 20' - Grela 67'.

Glinik: Krynicki - Olech, Szary, Osetek (40' Gomulak), R. Burkot - S. Czechowicz, Laskoś, Stępkowicz, Galas (85' Cetnarowski) - Banaszek, Grela.

Drużyna Popradu Rytro postraszyła naszą drużynę, najlepszą ekipę wiosny. Nawet grając w dziesiątkę od 50 minuty nie dała się zepchnąć do defensywy. Walka o zwycięstwo trwała do samego końca, ale mecz zakończył się ostatecznie remisem. W 20 minucie bramkę dla Popradu zdobył Grzegorz Duda. Goście odpowiedzieli trafieniem w minucie 65, bramkę dla Glinika zdobył Konrad Grela. Kwadrans wcześniej boisko opuścił Michał Pawlik (druga żółta kartka). Goście także kończyli w osłabieniu po czerwonej kartce w 82 min.

źródło: poprad.rytro.biz