Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Z małej chmury duży deszcz

Kolejny mecz wyjazdowy Glinika zakończył się porażką. Gorliczanie byli bliscy zdobycia punktów w Borzęcinie ale niestety pomimo prowadzenia nie udało się im uzyskać korzystnego wyniku. Stało się to za sprawą wprowadzonego po przerwie na boisko zawodnika Sokoła, Artura Chmury, który okazał się katem gorliczan i w przeciągu 13 minut strzelił dwa, jak się potem okazało, zwycięskie gole. W 80 minucie szansę z rzutu karnego dla Glinika zmarnował Bartek Kurek. IV Liga – Wschód Sokół Borzęcin – Glinik Gorlice 2-1 (1-1) 0-1 Augustyn 12’, 1-1 Chmura 69’, 1-2 Chmura 82’ Sędziował: Jakub Kupczak (Nowy Sącz Żółte kartki: Mularz, Ciesielski – Król, Grela, Laskoś Widzów: ok.100 Sokół: Mucek – M.Rędzina(89’ A.Rędzina), Świątek, Gawłowicz, Moneta –Mularz(87’ Knap), Ciesielski, Kostecki, Mucha(17’ Zachara) – Curyło(60’ Chmura), Gałka Glinik: Brzeziański – Rząca, Olszewski, Migacz, Rzemiński – Kijek(75’ Nidecki), Kurek, Baran(60’ Laskoś), Chorobik, Król(46’ Grela) – Augustyn(65’ Czechowicz) Kto wie jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby nie Chmura. Wprowadzony na boisko zawodnik strzelił dwie bramki, bacznie przyczyniając się do wygranej gospodarzy. Najpierw w 69 min. w zamieszaniu podbramkowym wykończył akcję całego zespołu. W 82 min. Chmura otrzymał dobre podanie od jednego z kolegów i ładnym uderzeniem pokonał Brzeziańskiego. Te dwie sytuacje kosztowały gości utratę trzech punktów. Przez pewien czas zanosiło się, że to właśnie oni wyjadą z Borzęcina z kompletem punktów. Od 12 min. prowadzili bowiem po uderzeniu Augustyna. Zawodnik Glinika ograł dwóch defensorów gospodarzy i pokonał Mucka. Glinik przy stanie 1-1 mógł prowadzić, jednak podyktowanego w 80 min. rzutu karnego nie wykorzystał Kurek.   Po czterech meczach Glinik Gorlice zajmuje 7 miejsce z 6 punktami na koncie. Prowadzi z kompletem zwycięstw Wolania Wola Rzędzińska. Kolejny mecz gorliczanie rozegrają na własnym stadionie, ich przeciwnikiem będzie Barciczanka Barcice, zapraszamy 1 września na godz. 17.00. Źródło: własne/gazeta krakowska