Akcja filmu rozgrywać się będzie w Bieczu na kilku płaszczyznach czasowych: współcześnie z retrospekcjami z roku 1919,1920 i 1984. Retrospekcje sięgać będą także bitwy pod Chocimiem w 1621 roku. Pokazane zostaną zatem różne oblicza miasta, w których bieckie zabytki odgrywać będą dużą rolę. W produkcji wezmą udział znani polscy aktorzy.
Gmina Biecz będzie współproducentem filmu, a przed czołówkę filmu dodany zostanie spot reklamujący Biecz, który będzie integralną częścią ekranizacji i będzie wyświetlany z filmem zawsze, gdy ten się gdziekolwiek pojawi – na festiwalach, platformach, projekcjach filmowych czy telewizyjnych. Wśród kliku reklam wyświetlanych przed filmem pojawi się także dodatkowy spot reklamujący Biecz, wyświetlany na pokazach specjalnych: premierowych, festiwalowych, a także w kinach studyjnych. Reklamy mają zatem szansę dotarcia do dużej liczby osób, także tych związanych z przemysłem filmowym, jak producenci i twórcy filmowi, artyści, biznesmeni. W planach jest także udział filmu w zagranicznych festiwalach i imprezach.
Film jest dużą szansą dla Biecza i ciekawą formą promocji. Miasta, w których kręcone są filmy i serialne przeżywają rozkwit i spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Biecz posiada duży potencjał i przestrzeń, która niezwykle atrakcyjnie prezentować się będą na „dużym ekranie”.
Źródło info: UM Biecz
Napisz komentarz
Komentarze