Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Tylko jeden set dla GKPS-u

Bez punktów z wyjazdu do Wieliczki wracają nasi siatkarze. W konfrontacji z kolejnym zespołem z czołówki III ligi ponieśli porażkę w stosunku 3:1, prezentując się zdecydowanie gorzej od swojego przeciwnika zwłaszcza w elemencie przyjęcia zagrywki. Po tej porażce GKPS Gorlice spadł na 6 miejsce w tabeli. Kolejny mecz już 12.11.2011 o godz. 17.00 w Bieczu.

MKS Biskupice - GKPS Gorlice 3:1 (25:22,25:14,21:25,25:21)

W pierwszym secie ponownie (jak to było w meczu z Libiążem), jego końcówka zadecydowała o porażce, pomimo naszego prowadzenia 19:15.
Set drugi to kontynuacja fatanej postawy zespołu z końcówki pierwszej partii, co zakończyło się zdecydowaną przegraną do 14.
W secie trzecim zespół się odbudował, w czym pomógł dobrą grą blokiem Tomasz Michałowski i zdołał pokonać swoich przeciwników 25:21.
W partii czwartej obserwowaliśmy wyrównaną walkę, w której niestety dla naszego zespołu ponownie górę wzięło większe doświadczenie naszych przeciwników, którzy wygrali tego seta 25:21 i cały mecz 3:1.

GKPS: GUNIA Wojtek, PUŚCIZNA Dominik, GÓRA Marcin, SZPYRKA Bartosz, KASZYK Bartek(C), KRUPCZAK Gniewek, NIKIEL Przemysław(L); MICHAŁOWSKI Tomasz, RÓŻ Mateusz, BEDUS Piotrek.
Trener: Wojciech GORZKOWICZ