Sprawiedliwy podział punktów

Pod nieobecność kilku podstawowych graczy (kartki, kontuzje) drużyna Glinika remisuje w Pisarzowej 2-2. Remis zdaje się być wynikiem sprawiedliwym. Szkoda tylko niewykorzystanego rzutu karnego w 33 minucie przez Piotra Stępkowicza.

Liga Okręgowa
Olimpia Pisarzowa - Glinik Gorlice 2-2 (1-0)

(72' Machowski) - Kurek, Augustyn

Kibice zgromadzeni w niedzielne popołudnie na stadionie w Pisarzowej obejrzeli bardzo ciekawe zawody, obfitujące w sytuacje podbramkowe i przede wszystkim gole.

Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy kilkakrotnie stworzyli sobie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia, ale brakowało skuteczności. Dopiero w 40 min Nawalaniec wykorzystał precyzyjne podanie Mąki i było 1:0 dla Olimpii. Tuż po przerwie rewanżu na gospodarzach dokonał Augustyn, który w środkowej strefie boiska odebrał futbolówkę jednemu z defensorów i nie zmarnował sytuacji sam na sam z Borzęckim. Odpowiedź pisarzowian była natychmiastowa, bowiem już minutę później objęli oni prowadzenie za sprawą Sobonkiewicza. Jak się później okazało, nie był to koniec emocji w tym spotkaniu. W 73 min kolejny błąd miejscowej obrony ponownie wykorzystał Augustyn, ustalając rezultat meczu na sprawiedliwy remis.

Źródło: glinikgorlice.futbolowo.pl - (DW)/Dziennik Polski