Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Nike znaczy ... porażka

Szósta kolejka I-ligowych rozgrywek w siatkówce kobiet, oznaczała dla Ekstrimu wyprawę do Węgrowa, gdzie przyszło się im zmierzyć z zespołem Nike. Tym samym, z którym w kwietniu tego roku rywalizowały o awans do tej klasy rozgrywek. Wtedy na boisku w Gorlicach padł wynik 3:2 dla gorliczanek. Dziś było odwrotnie. Ekstremalne przegrały 2:3 i straciły fotel lidera na korzyść niepokonanych Budowlanych Łódź.

Nike Węgrów - Ekstrim Gorlice 3:2 (16:25, 25:18, 24:26, 25:15, 15:12)

Przed rozpoczęciem tego meczu, wiadomym było, że nie będzie to łatwa przeprawa. Zespół Nike do tego momentu na własnym parkiecie nie stracił nawet jednego seta.

Spotkanie było bardzo wyrównanym widowiskiem a Ekstrim mógł pokusić się o wzięcie całej puli.

Najlepiej wyglądał set pierwszy, gdy w decydującym momencie gorliczanki odjechały gospodyniom i wrzuciły im pierwszą przegraną partię w tym sezonie u siebie, za kołnierz.

Drugi set był bardzo podobny do wcześniejszego z tym, że to Nike w kluczowym momencie było lepsze.

Trzeci set to walka na przewagi i szczęśliwe zakończenie dla naszych siatkarek 26:24.

Czwarty set, którego najbardziej szkoda, padł łupem węgrowianek a nasze siatkarki nie zdołały odrobić strat.

O zwycięstwie w tym meczu zadecydował więc 5 set, w którym więcej zimnej krwi oraz doświadczenia zachowały gospodynie i to one zdobyły dwa kolejne punkty.