Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep odzieżowy Roma, Gorlice, ul. Ogrodowa 25
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Pachnące warsztaty w Domu Polsko-Słowackim [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Jeszcze trwają, ale już pojawił się plan na kolejne – mowa o warsztatach mydlarskich, które dzisiaj (17 stycznia) odbywają się w Domu Polsko-Słowackim.

Zajęcia prowadzi Agnieszka Bylica, znana gorlicka plastyczka i instruktorka rękodzieła artystycznego.

Wszystkie uczestniczki tworzą pachnące i ekologiczne mydełka, które nie tylko umilą kąpiel, ale również będą doskonałym prezentem.

W Domu Polsko-Słowackim pachnie nieziemsko!

Można również zobaczyć wystawę malarstwa Anny Jańskiej-Maciuch, artystki, która od 2005 roku mieszka w Regietowie.

Foto: własne/Dom Polsko-Słowacki




Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaPitaya Catering - dieta modułowa, dieta wegetariańska, dieta domowa
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12