Na adres [email protected] należy wysłać, oprócz swoich danych, datę skierowania, jednostkę i lekarza kierującego oraz rozpoznanie. Można również dołączyć plik ze zeskanowanym skierowaniem – mówi Barbara Rząca-Kuśnierz, kierownik przyszpitalnej przychodni w Gorlicach.
Na odpowiedź z terminem przyjęcia czeka się do trzech dni. Ważne jest również to, że pacjent, który zostanie wpisany na listę oczekujących, a udaję się do danego specjalisty pierwszy raz, musi dostarczyć oryginał skierowania do 14 dni, od otrzymania wiadomości z terminem przyjęcia. Skierowanie trzeba mieć niemal do każdej poradni, wyjątkiem jest poradnia ginekologiczno-położnicza, stomatologiczna, ortodontyczna, zdrowia psychicznego i onkologiczna.
Wszystkie dodatkowe informacje odnośnie rejestracji online dostępne są na www.szpital.gorlice.pl. Poprzez stronę internetową możemy również wysłać ankietę satysfakcji pacjenta, którą wielu z nas lekceważy, a ma ona duży wpływ na funkcjonowanie nie tylko przychodni, ale całego szpitala.
Ankieta jest anonimowa, a dzięki niej możemy szybko reagować na ewentualne niedogodności, które nasi pacjenci spotykają na swojej drodze – wyjaśnia Barbara Rząca-Kuśnierz.
Formularz z pytaniami możemy wypełnić również w wersji papierowej, w przychodni i w oddziałach, więc każdy może się wypowiedzieć. Nie rezygnujmy z tej możliwości, informujmy jeśli jesteśmy niezadowoleni, ale również wtedy, gdy gorlicki szpital spełnił nasze oczekiwania.
Napisz komentarz
Komentarze