ŚRODA, 5 lutego 2025
Imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Albwin, Awit, Awita, Dobiemir, Elpin, Indracht, Jakub, Lubodrog, Modest, Przybygniew, Rodomił, Sabbas i Strzeżysława.
Za ten czekoladowy przysmak z orzechów laskowych, czekolady, cukru i oleju niejeden dałby się pokroić. Dziś święto Nutelli, a więc bez wyrzutów sumienia możemy skonsumować cały słoik tego popularnego kremu.
Kalendarz słoneczny:
- Wschód słońca: 7:01
- Zachód słońca: 16:37
- to 36 dzień roku, do końca pozostało 329 dni
Pogoda. Powiat gorlicki
Repertuar kin (5 lutego):
Kino Kolory w Gorlicach:- godz. 14.10 – Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat
- godz. 15.45 – Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka
- godz. 17.20 – Dog Man
- godz. 19, 20.45 – Dalej Jazda!
- godz. 15 – Zima Mamy Mu
- godz. 17.30 – Dalej Jazda!
- godz. 20 – Sztuka pięknego życia
- Looney Tunes: Porky i Daffy ratują świat – 11.50, 14.45, 17.30
- 3000 metrów nad ziemią – 19.15, 21.30
- Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka – 14
- Towarzysz – 18.45, 21
- Zmiennokształtni – 12.50, 16.20
- Piep*zyć Mickiewicza 2 – 16, 18, 20.15
- Kleks i wynalazek Filipa Golarza – 15.20
- Sonic 3. Szybki jak błyskawica – 15
- Dalej jazda! – 18.15, 20.45
- Dog Man – 12.30, 17
- Mufasa: Król Lew – 12.15
- Światłoczuła – 19.45
- Basia. Radzę sobie! – 12
Better Man: Niesamowity Robbie Williams – 13.30
Gorlice. Wydarzenia
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza na XXXII Mistrzowski Kurs 2025.
Gorlice. Wystawy
Muzeum Regionalne PTTK w Gorlicach zaprasza na wystawę czasową zatytułowaną „SIMP w Gorlicach. 1965-2024”. Ekspozycja została przygotowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Mechaników Polskich Oddział w Gorlicach.
W przyszłym roku przypadać będzie 60-lecie działalności Oddziału. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć o jego historii i dorobku, a przede wszystkim o osobach, które go tworzyły i tych, które obecnie są w nim zrzeszone.
Obok dokumentów i dyplomów zaprezentowane zostaną odznaczenia i liczne, także archiwalne zdjęcia.
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na uroczysty wystawę Marca Chagalla.
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wystawę Aleksandry Majki (Maykovej). Wystawa będzie prezentowana do 23 marca 2025 roku.
Biecz. Wydarzenia
Biblioteka Biecz serdecznie zaprasza na zajęcia animacyjno-czytelnicze Bibliotecznego Klubu Malucha dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
Biecz. Wystawy
Biblioteka Biecz zachęca do oglądania wystawy „Artystyczny Biecz”, która jest przeglądem prac artystów związanych z Bieczem.
Łosie. Wystawy
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów zaprasza na wystawę autorstwa Natalii Hładyk pt. „W czepcu urodzona – rekonstrukcje rodzinne”, w piątek 20 grudnia 2024 o godzinie 17 w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.
Wysowa-Zdrój. Wystawy
Gminny Ośrodek Kultury w Uściu Gorlickim oraz Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego zaprasza na wystawę. Tym razem będą to pastelowe pejzaże gorlickiego artysty Wacława Sitara.
Bobowa. Wydarzenia
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza na XXXII Mistrzowski Kurs 2025.
Napisz komentarz
Komentarze