Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 31 marca do 13 kwietnia 2025]
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Tak wygląda lodowisko w Gorlicach z góry. Jest piękne [FOTO/VIDEO]

Podziel się
Oceń

Po raz kolejny zaglądamy na plac budowy miejskiego lodowiska. Na pierwszy plan wysuwa się monumentalna konstrukcja zadaszenia, która króluje nad przyszłą taflą gorlickiej ślizgawki.
drewniana konstrukcja nad nowo budowanym lodowiskiem
Lodowisko w Gorlicach

Autor: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

O remoncie gorlickiego obiektu pisaliśmy już kilka razy.
 


W tym momencie trwają prace wykończeniowe zadaszenia obiektu. Wszystkie elementy konstrukcji są już na swoim miejscu. Jeszcze kilka dni i góra będzie już gotowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału, na którym widać jak będzie prezentował się ten obiekt w środku.



Napisz komentarz

Komentarze

~realista 16.01.2024 09:08
Pasowałoby by osoby decyzyjne w Gorlicach się ogarnęły trochę.Basen odkryty remontują w lecie,lodowisko w zimie... nom ale pewnie SIĘ NIE DA! Ciekawe czy w domu też remontują :D Po prostu trzeba wcześniej planować inwestycję, kropka.

ja 16.01.2024 12:06
wybory już w kwietniu tak że startuj na specjalistę od przetargów

w 14.01.2024 21:40
Prace wykończeniowe to chyba są wtedy gdy już mamy położone pokrycie końcowe - wtedy robimy np. obróbki blacharkie. Ja tu widzę dopiero membranę /paroizolację/. Do wykończenia do jeszcze chyba daleko jak nawet cała powierzchnia nie jest pokryta paroizolacją. Chyba kogoś poniosło w opisie artykułu.

Komentator 14.01.2024 19:24
Moim zdaniem to takie inwestycje powinny być wykonywane przed sezonem na czynne lodowisko... A tutaj Zima przyszła to zaczynają robić zadaszenie. Podobno jeszcze ma być otwarte tej zimy, ciekawe czy zdążą;)

Polaczek 14.01.2024 18:31
Polska . Zima się kończy a oninlodowisko otwierają. Czy my w tym kraju zrobimy coś przed sezonem lub na czas.

xcm 14.01.2024 15:51
No spoko. Pewnie wejście będzie za 50zł za godzine a dla dzieci 35zł. Na pewno sobie jakoś to odbiją i wykorzystają fakt że jest ''daszek''.

~~~~ja 14.01.2024 16:38
No i tak ma być PO co ma tam jakieś POspólstwo chodzić.

Gorliczanin 14.01.2024 16:46
W takim wypadku zabiją lodowisko, tak jak zrobili to z orlikiem, tam graja tylko jakies zespoly, które przyjezdzaja i sa treningi, raczej nie widzialem zeby prywatnie ktos tam grał, albo raz. A jak był stary orlik to sam za młodu z kolegami grałem i do niedawna widzialem ze tylko sie ludzie wymieniali.

BUL 14.01.2024 18:29
No pewnie powinno być za 5zł, a dla madek z bombelkami za darmo.

ReklamaZapraszamy dzieci od 3. m.ż raz z rodzicami na naukę pływania do Szkoły Pływania Nemo - Sportowa Przygoda Wiktoria Fryczek
ReklamaPitaya Catering - dieta modułowa, dieta wegetariańska, dieta domowa
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaKup bilet na występ Marcina Dańca w Bieckim Centrum Kultury 13 kwietnia 2025 o godz. 19
POPULARNE
zdjęcie przedstawia mężczyzna który wita się z ludźmi Karol Nawrocki w Moszczenicy. Uczestnicy spotkania wznosili okrzyki „Tu jest Polska” [FOTO] W sobotnie przedpołudnie Moszczenica gościła Karola Nawrockiego – kandydata na urząd Prezydenta RP. Przed Dworkiem Młodzieży im. abpa Leona Wałęgi zgromadziło się wielu mieszkańców gminy, w tym liczne grono seniorów, młodzieży oraz członków lokalnego komitetu poparcia.Data dodania artykułu: 29.03.2025 12:01Liczba komentarzy artykułu: 20Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 19zdjęcie przedstawia mężczyznę pod krawatem w tle cmentarz widziany z drona Andrzej Duda przyjedzie do Gorlic na pogrzeb śp. Barbary Skrzypek Nieoczekiwane odejście Barbary Skrzypek wstrząsnęło nie tylko środowiskiem politycznym, ale i opinią publiczną. Przez ponad trzy dekady była zaufaną współpracowniczką Jarosława Kaczyńskiego, a jej śmierć wywołała wiele emocji, również wśród najwyższych przedstawicieli państwa. Prezydent Andrzej Duda, który osobiście zaangażował się w wyjaśnienie sprawy, najprawdopodobniej osobiście pojawi się na pogrzebie.Data dodania artykułu: 18.03.2025 16:05Liczba komentarzy artykułu: 25Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 13zdjęcie przedstawia zniszczony pojazd wiszący na drzewach Wypadek na DW993 na granicy Gorlic i Dominikowic [AKTUALIZACJA] Dziś (23 marca) kilka minut po godz. 13 doszło do groźnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 993, na granicy Gorlic i Dominikowic. Samochód osobowy wypadł z jezdni i wpadł w drzewa. Na skutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.Data dodania artykułu: 23.03.2025 13:55Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 6 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Celny obserwatorTreść komentarza: Oby nie skończyło się wycięciem i grabieżą starego drzewostanu....Data dodania komentarza: 2.04.2025, 14:42Źródło komentarza: Pałac w Zagórzanach będzie przekształcony w luksusowy hotel SPA [PRIMA APRILIS]Autor komentarza: ElaTreść komentarza: Cóż to za nowy kierunek studiów-inżynierskie?Data dodania komentarza: 2.04.2025, 12:17Źródło komentarza: Paulina Kicilińska królową biegów w MałopolsceAutor komentarza: SwójTreść komentarza: Cały ten PUP powinien zostać zlikwidowany. Jak ktoś chce znaleźć pracę to znajdzie. Wystarczy 2 osoby do obsługi biura z ofertami pracy.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 09:26Źródło komentarza: Sytuacja na rynku pracy w Powiecie Gorlickim. Podsumowanie działań Powiatowego Urzędu Pracy [FOTO]Autor komentarza: jaTreść komentarza: 60 % kobiet nie pracuje bo pobiera 800+/1600+/2400+....Praca w Gorlicach jest ale nikt za najniższa nie chce pracować a po drugie to młode pokolenie nie jest nauczone pracować (mieliśmy kilku w pracy i po prostu mają wyj..ne na pracę , byle postać) Gór-stal , Kużnia , Ocynkownia i jeszcze kilka firm to potwierdzi jest non stop rotacja ludzi bo nie dają rady , oni wola pojechać na sezonówke przywieść grosza na kilka miesięcy i znowu wyjechać , duże firmy tu nie powstaną bo nie ma dróg dojazdowych dla tirów ... w Dębicy na produkcji opon jest praca od zaraz za 7300brutto/m ktoś chętny z młodych popracować przez duże P , wątpię w toData dodania komentarza: 2.04.2025, 08:07Źródło komentarza: Sytuacja na rynku pracy w Powiecie Gorlickim. Podsumowanie działań Powiatowego Urzędu Pracy [FOTO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12