Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz Wesołoego Alleluja! życzą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Banku Spółdzielczego w Gorlicach
Reklama Niech istota Świąt Wielkanocnych napełni Was siłą oraz radością i sprawi, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia Tomasz Płatek Radny Sejmiku Małopolskiego
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Kondycja do zbudowania na świeżym powietrzu

Podziel się
Oceń

Mieszkańcy Gorlic mogą już korzystać z nowego miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Do użytku oddany został plac przeznaczony do ćwiczeń na świeżym powietrzu, z zamontowanymi urządzeniami terenowo – rekreacyjnymi.

 

Nowa siłownia plenerowa powstała przy ulicy Kościuszki, obok mostku na rzece Ropie, naprzeciw utwardzonego niedawno placu manewrowego.

Dojście do placu zostało uporządkowane, poprzez zbudowanie ścieżki z drobnego żwirku, wzdłuż której stoją wygodne ławki.



Inwestycja ma na celu propagowanie aktywności fizycznej, połączonej z możliwością przebywania na świeżym powietrzu. Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń terenowych są łatwe i przyjemne, ale przede wszystkim pozytywnie wpływają na kondycję i szczupłą sylwetkę, a co za tym idzie, na dobre samopoczucie. W końcu w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Wszystkich kochających sport, jak i tych, którzy swoją przygodę z aktywnością dopiero zaczynają, zapraszamy do bezpłatnego, aktywnego korzystania z urządzeń.



Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju regionalnej Infrstruktury Sportowej – edycja 2016



 źródło: gorlice.pl


Napisz komentarz

Komentarze

JA 20.10.2017 08:23
A ludziom nigdy nie dogodzi... Za daleko- źle. Za blisko- żle ;-)

Mar 20.10.2017 05:06
Nie napisał Pan, że plac jest tuż przy bloku mieszkalnym. Napewno bliżej jest bloku niż mostku. Mieszkańcy się „cieszą”.

ReklamaSerdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych, aby uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły przez cały nadchodzący czas. Niech te Święta będą pełne pokoju, nadziei oraz pomyślności w podejmowaniu działań. Wesołego Alleluja! życzą Przewodniczący Rady Gminy Gorlice, Mieczysław Skowron oraz Wójt Gminy Gorlice, Jan Przybylski
ReklamaZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja! życzy Wójt Gminy Moszczenica
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 13°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama