Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Co się wydarzyło wczoraj rano w Moszczenicy?

Podziel się
Oceń

Wczoraj (29 listopada) krótko po godzinie 9 służby zostały wezwane do Moszczenicy, na ulicę Gorlicką. O przebiegu zdarzenia opowiedział nam oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.
Co się wydarzyło wczoraj rano w Moszczenicy?

Autor: moszczenica.info/ilustracyjne halogorlice.info ©

 

Wczoraj (29 listopada) przy ul. Gorlickiej w Moszczenicy doszło do zdarzenia drogowego. Brał w nim udział samochód marki renault prowadzony przez mieszkańca powiatu tarnowskiego. 

Jak poinformował nas asp. sztab. Gustaw Janas:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń dokonanych na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, który zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca był trzeźwy. 

Kierowca nie podróżował sam. Ze względu na odniesione w zdarzeniu obrażenia, dwoje pasażerów renaulta przewieziono do gorlickiego szpitala. Jeśli okaże się, że ich rozstrój zdrowia nie będzie dłuży niż 7 dni, wówczas zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Jeśli osoby ucierpiały poważniej (rozstrój zdrowia powyżej dni siedmiu), zdarzenie będzie zakwalifikowane jako wypadek i na tej właśnie podstawie zostanie ukarany kierujący pojazdem. 
 

Źródło info: KPP w Gorlicach
Źródło foto: moszczenica.info

Napisz komentarz

Komentarze

Grab 1 01.12.2022 06:54
A kto był sygnalistą ?

Joanna 30.11.2022 18:43
Ale za co za było bardzo blisko przecież jechał przedemna i normalnie jechał powoli nie miał nawet 30 na liczniku byłam tam jęk wyszłam że swojego auta to sama rozjechalam się pod nogami było tak slisko że masakra zgłoszone to było w gminie żeby zgłosili do zarządu którzy zajmują się drogami

zwykły_kierowca 01.12.2022 13:47
Tak najlepiej ukarać kierowcę, należało by najpierw sprawdzić warunki na drodze i może zamiast kierowcy ukarać zarządcę drogi, ale najlepiej powiedzieć że niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych.

amm 30.11.2022 17:13
To pisał jakis dziennikarz, czy osoba prosto z ulicy?. Gratuluję umiejętności, tytuł nijak się ma do tych wypocin. Żałosne, wiem,że to mała mieścina, ale można by się trochę postarac.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12