Tym razem do rozdania mamy jedno podwójne zaproszenie na Kino Kobiet z filmem „Babygirl”.
Co trzeba zrobić? To banalnie proste. Kto pierwszy dodzwoni się do naszej redakcji halogorlice.info pod tel. 733 99 51 51, otrzyma wejściówki. Spieszcie się, kto pierwszy ten lepszy.
Kino Kobiet
Kino Helios w Nowym Sączu zaprasza na kolejny seans z cyklu Kino Kobiet.
Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
Drogie Panie, 15 stycznia widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy film „Babygirl” z niesamowitą Nikole Kidman w roli głównej.
Romy (Nicole Kidman) ma wszystko. Stoi na czele prężnie działającej innowacyjnej firmy, mieszka w luksusowym domu u boku kochającego męża (Antonio Banderas) i dwóch nastoletnich córek. Romy rozpoczyna ekscytującą podróż w głąb siebie, która może kosztować ją utratę pozycji i rodziny. Czy zaryzykuje wszystko i da się ponieść swoim najskrytszym pragnieniom?
Start imprezy o godz. 18.
O wydarzeniu informujemy w zakładce Imprezy:
Napisz komentarz
Komentarze