Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

22.11.2018 (czwartek) - spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem - sala Pod Sową Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach

22 listopada 2018 godz. 18.00- sala Pod Sową Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Pałkiewiczem, które odbędzie się 22 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Jacek Pałkiewicz —reporter, jeden z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów. Niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu. Z zapałem dokumentuje pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi. Członek elitarnego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, odkrywca źródeł Amazonki, założyciel pierwszej w Europie szkoły survivalu, trener kosmonautów i żołnierzy jednostek antyterrorystycznych, a także pisarz. Jacek Pałkiewicz jest autorem ponad czterdziestuksiążek (m.in. Pasja życia, Amazonka, Zagadka źródła królowej rzek, Oblicze strachu,Sztuka podróżowania, Syberia, Wyprawa na biegun zimna, Menu świata) i niezliczonych publikacji w prasie międzynarodowej. Zorganizował ponad sto wypraw i podróży w różne zakątki ziemi, w których sam uczestniczył.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.