Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

28.04.2018 (sobota) - Koncert The Pau, Alles, Gang Śródmieście - Klub Bilardowy 8 & Club 10 Kręgielnia - Gorlice

116

Zapraszamy wszystkich na koncert THE PAU, ALLES, GANG ŚRÓDMIEŚCIE, który odbędzie się 28.04.2018r. o godz. 20:00 w Klubie ÓSEMKA w Gorlicach. Wstęp:20 zł

THE PAU to solowy projekt Pauliny. W autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej. Pierwszy koncert The Pau odbył się w styczniu 2015 i od tego czasu zagrała ponad sto koncertów w Polsce i dwa w Norwegii. Podczas koncertów wykonuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Ku".

The Pau - Ku. Muzyka i słowo w punk rocku osiągnęły apogeum, jakiego wcześniej nie zaliczyły najwybitniejsze zespoły innych nurtów aż do tej pory. Scalenie drapieżności brzmienia gitarowego, szybkiego bitu i wokalu na pograniczu krzyku energią buntu roztrzaskują w pył zasiedziałość ludzką, prowokują do reakcji: entuzjastycznego przyjęcia lub gwałtownego odrzucenia. To realizuje The Pau i idzie przy tym w sukurs wszelkiej istotnej polskiej muzyce alternatywnej, poszerzając jej siłę rażenia, udowadniając, że punk nie umarł. Robert Ryba Rybicki. 

https://www.youtube.com/watch?v=QjDS5gLeJI8&feature=share 

ALLES- Marcin Regucki Paweł Strzelec..powstał w 2014 roku. Muzyka duetu to wypadkowa Electro-Punk, Industrial z tekstami osadzonymi w stylistyce punk i post-punk. Zespół zadebiutował płytą "Post" wydaną przez Meksykański label Mecanica Records. Album zebrał dobre recenzje zarówno w Polsce jak i zagranicą. Płyta często była określana jako "powiew świeżości" na scenie electro-minimal-synth.
Kolejnym wydawnictwem był singiel zatytułowany "Union" zawierający utwory "Aparat" i "Utopia". Rok 2016 Alles rozpoczął od wydania "Together we are alles"(Antena Krzyku). Płyta zawiera utwory grup: Dezerter, Apatia, Post Regiment, Guernica y Luno w "nowych" elektronicznych aranżacjach. Pod koniec 2016 ukazał się drugi długogrający album duetu pod tytułem „Culture" (Antena Krzyku). Album zebrał bardzo dobre recenzje i pojawił się w wielu podsumowaniach roku 2016, zarówno w Polsce jak i za granicą. 2018 rok to nowa płyta o tytule HOPE (wyd. Antena Krzyku). https://www.youtube.com/watch?v=zuxjuwq8SN0&feature=youtu.be

GANG ŚRÓDMIEŚCIE - Karolina Czarnecka, Magda Dubrowska i Nela Gzowska. Karolina Czarnecka oprócz solowej twórczości występuje w „Pożarze w Burdelu", gdzie bez owijania komentuje polityczne i codzienne życie Warszawy. Wielu do dziś kojarzy ją z utworem „Hera, koka, hasz, LSD", który w 2014 roku wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Współtworzy też Żelazne Waginy. Magda Dubrowska to założycielka i frontmenka zespołu Utrata Skład. Na co dzień jest dziennikarką opisującą kulturalne wydarzenia w stolicy. Nela Gzowska współtworzy dreampopowe trio feministyczne Wilcze Jagody oraz zespół Ryby.

https://www.youtube.com/watch?v=G6tBsRDamvI

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 marzec 2018 16:35
Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

www.halogorlice.info