reklama

„Zwycięski bieg po spartańskie zdrowie” to wykład informujący o najnowszych rozwiązaniach dotyczących profilaktyki przeciwnowotworowej. Uczestnicy zyskają możliwość dowiedzenia się dlaczego tak ważne jest prowadzenie aktywnego tryb życia i jaką rolę odgrywa to w procesie zdrowienia, jak zadbać o kluczowe elementy zdrowia, jakie są przyczyny zachorowań na nowotwory, jaka jest różnica między zdrową komórką a komórką nowotworową, dlaczego woda jest tak istotnym elementem w życiu człowieka i jak sobie pomóc gdy już zachorujemy.

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza Państwa na KONCERT WIEDEŃSKI, który odbędzie się 18 marca 2018 r. (niedziela) o godz. 17.00 w sali teatralnej.


Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spektakl pt. „KŁAMSTWO” w reżyserii Wojciecha Malajkata, który odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 19:00 w sali teatralnej GCK.

reklama