reklama

Szukamy pirata drogowego. Spowodował wypadek, w którym ucierpieli gorliczanie. Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jechała z dziećmi do Nowego Sącza. Mimo niedalekiej podróży niestety nie dotarła na miejsce.

 

W Mszalnicy, między Grybowem a Ptaszkową, ratowała siebie i swoją rodzinę przed czołowym zderzeniem z pojazdem, którego kierujący wyprzedzał „na trzeciego”.

O nieszczęśliwym zdarzeniu dowiedzieliśmy się od jednego z naszych czytelników, który udostępnił nam wiadomość na facebooku. Post dotyczy akcji poszukiwania świadków zdarzenia z soboty, 10 lutego w miejscowości Mszalnica, w ciągu drogi krajowej nr 28 z Grybowa do Nowego Sącza.


reklama
PW PERFEKT Dominik Nowak, ul. Stróżowska 91 GORLICE
reklama
reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Około godziny 9 rano, kierująca samochodu osobowego, gorliczanka, jechała w kierunku Nowego Sącza. Na wysokości zjazdu za górą w Ptaszkowej, była zmuszona do gwałtownego manewru, wskutek wymuszenia pierwszeństwa przez kierującego volkswagenem, który nieprzepisowo wyprzedzając, pędził wprost na jej samochód. Kobieta straciła panowanie nad kierownicą a jej auto zjechało z drogi, przekoziołkowało i zakończyło jazdę w rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, policja oraz dwie karetki pogotowia. Ratownicy wydobyli poszkodowaną kobietę oraz dwójkę jej dzieci z rozbitego wraku. Po opatrzeniu cała trójka została przetransportowana do nowosądeckiego szpitala, gdzie aktualnie przebywa na leczeniu i obserwacji.


reklama

Sprawca zdarzenia poruszał się w kierunku Grybowa, najprawdopodobniej ciemnym volkswagenem i to właśnie jego szukają od wczoraj policjanci. Nagłośnieniem akcji zainteresowały się również sądeckie media, które na swoich stronach publikują informacje związane z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

Gdyby ktoś z Państwa przypadkiem widział to zdarzenie lub miał jakiekolwiek informacje związane z poszukiwanym kierującym volkswagena, który poruszał się wczorajszym rankiem z Nowego Sącza do Grybowa, uprasza się o kontakt z nr telefonu (18) 442 46 30 lub numerem alarmowym 997.


reklama

reklamaTomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Komentarze   

-1 # www 2018-02-13 22:03
Przecież patrzy się do przodu a więc jak można obserwować co się dzieje z tył
Sprawca to można dyskutować a może brak doświadczenia ze strony kierującej ,dzieci to ja mam i one nieraz widzą jak mamy prowadzą za nic by nie wsiadły do samochodu gdy moja żona kieruje ,wtedy jest cisza w samochodzie żeby nie przeszkadzać w opanowaniu samochodu ale moje córki są zdania że tata po kilku kieliszkach prowadziłby bezpieczniej niż mama nie pijąc nic alkoholu
Ja osobiście odradzał bym spotkanie się z moją żoną na drodze zanim zdejmie nogę z gazu to inne auto zepchnie do rowu
Tak więc Panie Krajem a nie rowem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Dżolo 2018-02-12 10:48
Taki delikwent powinien już być dawno znalezieniu tylko odpowiednim sluzbom musi się chcieć. Dziwi mnie tylko ze przy tak w miare naglosnionej kolizji (na portalach) nikt nie zapamietal nr rejestracyjnych chociażby części.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-23 # www 2018-02-11 20:03
Zaraz pirata a może kobieta spanikowała widząc auto a przeciwka sam mam VW i poruszam się przepisowo a niektóre mamy to mają jazdę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Franz 2018-02-11 22:57
Wez sie puknij w leb co piszesz. Jakbys mial dzieci? To jest niebezpieczna krajowka wielokrotniewyprzedzaja tam jk wariaty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Kierowca 2018-02-11 22:26
Skoro wg Ciebie jechał prawidłowo to czemu uciekł z miejsca wypadku? Przepisy tu są jasne, za nie udzielenie pomocy ofiarze wypadku są 3 lata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # Natalia 2018-02-11 19:19
To była Mszalnica, a nie zadna Ptaszkowa czy nawet Cieniawa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Doradca 2018-02-11 17:59
Jeżeli sprawca jechał w kierunku Grybowa, to jest duża szansa, że przejeżdżał przez grybowski rynek. Może jakiś zewnętrzny monitoring coś zarejestrował na którymś z budynków? Trzeba zlokalizować i działać, tylko szybko, bo nagrania nie są przechwowywane w nieskończoność. Trzeba odnaleźć sprawcę, bo teraz cierpią przez niego niewinne osoby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # xxx 2018-02-11 17:09
Jest coś takiego jak mapa zagrożeń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # yut 2018-02-11 17:08
Przeciez na ptaszkowej jaki w grybowie jest kamera drogowa to co za problem znajsc sprawce tym bardziej ze wiadomo jaki samochód i kolor
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama