reklama

Prokuratura: Postawiliśmy zarzut, zastosowaliśmy poręczenie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Od 3 miesięcy do 5 lat więzienia grozi zatrzymanemu wczoraj Józefowi G., za proceder przewożenia i składowania niebezpiecznych materiałów na terenie byłej rafinerii w Gorlicach.

Od wczesnych godzin porannych w Prokuraturze Rejonowej w Gorlicach trwało dziś jego przesłuchanie, związane z wyjaśnianiem tej sprawy.

 

Mężczyzna przyznał się do winy, złożył obszerne wyjaśnienia. Tłumaczył, że gromadzenie odpadów na terenie rafinerii miało służyć ich dalszej przeróbce, a konkretnie odzyskiwaniu czystych chemikaliów, by ponowne wprowadzić je na rynek, jako półprodukty. Józef G. zobowiązał się też do systematycznego wywożenia chemikaliów z Gorlic.


reklama
reklama
reklama
reklama

Wobec mężczyzny prokurator zastosował poręczenie majątkowe w wysokości 20 tysięcy złotych. Nie może on też opuszczać granic kraju.


reklama

reklama


 

źródło: gazetakrakowska.pl

 

 

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Komentarze   

+8 # the best 2017-10-05 15:35
czyli chociaz nie bylo uprawnień ani zadnych dokumentów potwierdzających to co tam sie znalazło, jakims cudem biznesmeni chcieli składować więcej, wszystko przetwarzac, i zarabiać dodatkowo na uzyskanych nielegalnie czystych chemikaliach. biznes życia. za prosty na to jestem i nie rozumiem jak można było wypuscic takiego człowieka nawet za poręczeniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Mariano Italiano 2017-10-05 19:59
To ile w końcu wpłacono tego poręczenia - bo wy piszecie że 20 tyś a konkurencja że 200 tyś. Jak to w końcu jest na prawdę :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # witek 2017-10-05 20:50
wreszcie miał odpalic Hydrokomleks!!! inwestycja by sie sprawdziła i spłaciła!!! odpady to żyła złota a tu klops cos nie zadziałało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Mariano Italiano 2017-10-06 08:47
HEHE i znowu się okazało że super wszech wiedzący konkurencyjny portal zaliczył wtopę - dziś już piszą że 20 tyś a nie 200 tyś BRAWO ZA DOKŁADNOŚĆ :D :D :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama