Top Cezar kupuj bez vat
reklama

Trzy kolizje w godzinę Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i wymuszanie pierwszeństwa przejazdu spowodowały dzisiejsze kolizje w Wilczyskach, Bobowej i Łużnej.

Dzisiaj rano (13 lutego), kilkanaście minut po godzinie 9, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem forda, którym kierowała mieszkanka powiatu tarnowskiego.

Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki – relacjonuje starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Kobieta była trzeźwa, jechała sama. Skarżyła się na ból w okolicy kręgosłupa, dlatego została przetransportowana do szpitala. Została ukarana mandatem w wysokości 220 złotych i punktami.

Natomiast w Łużnej, o godzinie 8.10, doszło do zderzenia forda z volkswagenem. Ten pierwszy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu temu drugiemu doprowadzając do kolizji. Sprawca dostał 300 złotych mandatu i sześć punktów karnych.

Dokładnie o tej samej godzinie, co w Łużnej, doszło do kolizji w Bobowej, na ulicy Słonecznej. Kierujący fordem na skrzyżowaniu dróg równorzędnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Doszło do stłuczki. Kierowca forda dostał 250 złotych mandatu i sześć punktów.

Więcej zdjęć z kolizji w Wilczyskach: http://bobowa24.pl/2017/02/ford-wypadl-na-zakrecie-w-wilczyskach/#prettyPhoto

reklama
reklama

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

 • Adwokat

  Nie ma się co dziwić że Mieszkańcy uciekają nawet do Krakowa, skoro za tą samą pracę jest zarobek potrójny i bez dziwnych anonimów że pracuje się nawet i w Niedzielę.

 • lekarz

  Mieszkańcy uciekają z Gorlic za lepszą pracą i lepszą przyszłością.

 • KK

  Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki

  Przecież to jest niemożliwe. Przyczyną były złe warunki. Tak jak w przypadku Macierewicza. Nie ma czegoś takiego jak niedostosowanie prędkości do warunków. Mandatu bym nie przyjmował

reklama
 1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
 2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama