Volpex, Gorlice ul. Biecka 39
reklama

Trzy kolizje w godzinę Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i wymuszanie pierwszeństwa przejazdu spowodowały dzisiejsze kolizje w Wilczyskach, Bobowej i Łużnej.

Dzisiaj rano (13 lutego), kilkanaście minut po godzinie 9, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem forda, którym kierowała mieszkanka powiatu tarnowskiego.

Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki – relacjonuje starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Kobieta była trzeźwa, jechała sama. Skarżyła się na ból w okolicy kręgosłupa, dlatego została przetransportowana do szpitala. Została ukarana mandatem w wysokości 220 złotych i punktami.

Natomiast w Łużnej, o godzinie 8.10, doszło do zderzenia forda z volkswagenem. Ten pierwszy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu temu drugiemu doprowadzając do kolizji. Sprawca dostał 300 złotych mandatu i sześć punktów karnych.

Dokładnie o tej samej godzinie, co w Łużnej, doszło do kolizji w Bobowej, na ulicy Słonecznej. Kierujący fordem na skrzyżowaniu dróg równorzędnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Doszło do stłuczki. Kierowca forda dostał 250 złotych mandatu i sześć punktów.

Więcej zdjęć z kolizji w Wilczyskach: http://bobowa24.pl/2017/02/ford-wypadl-na-zakrecie-w-wilczyskach/#prettyPhoto

reklama
reklama

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

 • Adwokat

  Nie ma się co dziwić że Mieszkańcy uciekają nawet do Krakowa, skoro za tą samą pracę jest zarobek potrójny i bez dziwnych anonimów że pracuje się nawet i w Niedzielę.

 • lekarz

  Mieszkańcy uciekają z Gorlic za lepszą pracą i lepszą przyszłością.

 • KK

  Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego kierująca straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, wjechała na chodnik, a potem uderzyła w przydrożne barierki

  Przecież to jest niemożliwe. Przyczyną były złe warunki. Tak jak w przypadku Macierewicza. Nie ma czegoś takiego jak niedostosowanie prędkości do warunków. Mandatu bym nie przyjmował

reklama
reklama
 1. KINO KOLORY
 2. FARYS
 3. HELIOS

05.26 kino kolory mini

05.24 farys

reklama
 1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
 2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama