reklama

Dachowanie, kolizja z ciągnikiem i kierowca, który zasnął za kółkiem Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ostatnie trzy dni w policyjnych statystykach to w sumie siedem zdarzeń drogowych. Policja zwraca się do użytkowników dróg o szczególną ostrożność w prowadzeniu pojazdów.

Zima w natarciu, mamy przecież styczeń.

 

Przedwczoraj (3 stycznia) na obwodnicy Gorlic doszło do groźnie wyglądającego dachowania osobowego renaulta.

Kierowca na łuku drogi nie dostosował prędkości, wpadł w poślizg, zjechał do rowu, gdzie prowadzone przez niego auto dachowało – mówi starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Mężczyzna za namową ratowników medycznych został zabrany do szpitala. Był trzeźwy, a ponieważ jechał sam to dostał jedynie 220 zł mandatu i sześć punktów karnych.

Tego samego dnia na ulicy Garncarskiej w Gorlicach doszło do uszkodzenia zaparkowanego audi. Kierowca, który najechał na ten samochód odjechał z miejsca zdarzenia, jak gdyby nic się nie stało. Policjanci już namierzają sprawcę.

Natomiast w Jankowej kierowca mercedesa nie zachował odpowiedniej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania i zderzył się z prawidłowo jadącym audi. Został ukarany 220 zł mandatu i sześcioma punktami.

Niemały stres przeżyła kierująca volkswagenem, która w Rożnowicach zderzyła się ciągnikiem rolniczym.

Kierowca maszyny rolniczej zjeżdżając z wzniesienia wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w volkswagena – wyjaśnia Grzegorz Szczepanek.

Sprawca został ukarany 250 zł mandatem i punktami.

Wczoraj (4 stycznia) na ulicy Hallera w Gorlicach kierowca toyoty nie zachował wystarczającej ostrożności podczas parkowania i uderzył w stojącego obok opla. Odjechał z miejsca zdarzenia, ale policjanci szybko go namierzyli i wręczyli 220 zł mandatu.

Na ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej zderzyły się dwa volkswageny golfy. Kierowca pierwszego nie zachował odpowiedniej odległości od drugiego i uderzył w jego samochód, a ten wypadł z jezdni i uderzył w znak drogowy. Sprawca dostał 250 zł mandatu i sześć punktów.

Dzisiaj (5 stycznia), o godzinie 1.35 na ulicy Kościuszki w Gorlicach, kierowca renaulta na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, potem na chodnik, a swoją podróż zakończył na metalowych słupkach.

- Mieszkaniec Krynicy najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Na szczęście nic mu się nie stało. Dostał 250 zł mandatu i sześć punktów – informuje rzecznik prasowy gorlickiej policji.

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

  • facioo

    220 mandat za stłuczkę i 500 za ucieczkę z miejsca zdarzenia.Zawsze może zostawić uderzonemu za wycieraczką swój numer telefonu gdy nie ma kierowcy uderzonego auta

reklama
reklama
  1. KINO KOLORY
  2. FARYS
  3. HELIOS

05.26 kino kolory mini

05.24 farys

reklama
  1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama