reklama

Dachowanie, kolizja z ciągnikiem i kierowca, który zasnął za kółkiem Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ostatnie trzy dni w policyjnych statystykach to w sumie siedem zdarzeń drogowych. Policja zwraca się do użytkowników dróg o szczególną ostrożność w prowadzeniu pojazdów.

Zima w natarciu, mamy przecież styczeń.

 

Przedwczoraj (3 stycznia) na obwodnicy Gorlic doszło do groźnie wyglądającego dachowania osobowego renaulta.

Kierowca na łuku drogi nie dostosował prędkości, wpadł w poślizg, zjechał do rowu, gdzie prowadzone przez niego auto dachowało – mówi starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Mężczyzna za namową ratowników medycznych został zabrany do szpitala. Był trzeźwy, a ponieważ jechał sam to dostał jedynie 220 zł mandatu i sześć punktów karnych.

Tego samego dnia na ulicy Garncarskiej w Gorlicach doszło do uszkodzenia zaparkowanego audi. Kierowca, który najechał na ten samochód odjechał z miejsca zdarzenia, jak gdyby nic się nie stało. Policjanci już namierzają sprawcę.

Natomiast w Jankowej kierowca mercedesa nie zachował odpowiedniej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania i zderzył się z prawidłowo jadącym audi. Został ukarany 220 zł mandatu i sześcioma punktami.

Niemały stres przeżyła kierująca volkswagenem, która w Rożnowicach zderzyła się ciągnikiem rolniczym.

Kierowca maszyny rolniczej zjeżdżając z wzniesienia wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w volkswagena – wyjaśnia Grzegorz Szczepanek.

Sprawca został ukarany 250 zł mandatem i punktami.

Wczoraj (4 stycznia) na ulicy Hallera w Gorlicach kierowca toyoty nie zachował wystarczającej ostrożności podczas parkowania i uderzył w stojącego obok opla. Odjechał z miejsca zdarzenia, ale policjanci szybko go namierzyli i wręczyli 220 zł mandatu.

Na ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej zderzyły się dwa volkswageny golfy. Kierowca pierwszego nie zachował odpowiedniej odległości od drugiego i uderzył w jego samochód, a ten wypadł z jezdni i uderzył w znak drogowy. Sprawca dostał 250 zł mandatu i sześć punktów.

Dzisiaj (5 stycznia), o godzinie 1.35 na ulicy Kościuszki w Gorlicach, kierowca renaulta na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, potem na chodnik, a swoją podróż zakończył na metalowych słupkach.

- Mieszkaniec Krynicy najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Na szczęście nic mu się nie stało. Dostał 250 zł mandatu i sześć punktów – informuje rzecznik prasowy gorlickiej policji.

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji

  • facioo

    220 mandat za stłuczkę i 500 za ucieczkę z miejsca zdarzenia.Zawsze może zostawić uderzonemu za wycieraczką swój numer telefonu gdy nie ma kierowcy uderzonego auta

reklama
  1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama