reklama

Z ośmiu, cztery drużyny powalczą, tylko dwie awansują Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie udała się gorlickim siatkarzom wyprawa wyjazdowa po punkty do Laskowej, gdzie rozegrali spotkanie z tamtejszym GSKS-em.

Na pięć kolejek przed końcem pierwszego etapu rozgrywek GKPS najprawdopodobniej straci fotel lidera I ligi małopolskiej.

 

GSKS Laskowa – GKPS Gorlice 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:19)

Drużyna gospodarzy po rozegraniu świetnych zawodów zainkasowała komplet punktów, pokonując gorlicki zespół w stosunku 3:1.


reklama
PW PERFEKT Dominik Nowak, ul. Stróżowska 91 GORLICE
reklama
reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Gospodarze po kilku nieudanych ostatnio spotkaniach, na mecz z GKPS-em zmobilizowali wszystkie siły i przyznać trzeba, że zaprezentowali się świetnie. Przede wszystkim zdominowali przeciwników w elemencie zagrywki (do niesamowicie skutecznego D. Stacha dołączyli również Z. Matras i A. Wandas). Maleńka sala miejscowej szkoły nie wybaczała nawet minimalnych niedokładności w przyjęciu i był to element w znacznej mierze decydujący o wyniku tego spotkania.

Nasi zawodnicy próbowali przeciwstawić się drużynie z Laskowej grą na siatce, ale kilka efektownych bloków to niestety było za mało, aby uzyskać korzystny wynik.

W czołówce tabeli zrobiło się niezwykle ciasno i wszystko wskazuje na to, że o dwa premiowane awansem do gry o II ligę miejsca, toczyć się będzie walka pomiędzy czterema czołowymi zespołami do samego końca rozgrywek.

Gorliczanie wyprzedzają już tylko jednym punktem ekipę z Olkusza, ale mają o jedno więcej rozegrane spotkanie, więc w przypadku wygranej Kłosa spadną na drugie miejsce w tabeli.


reklama


reklama

reklama

 

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama