Hala Gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach powoli staje się dla nich bastionem nie do zdobycia dla innych.

Tu rozgrywają swoje mecze siatkarze Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej.

GKPS Gorlice – GSKS Laskowa 3:2 (21:25, 22:25, 25:13, 25:21, 15:13)

GKPS: Przemysław Nikiel (kapitan), Paweł Czupik, Marcin Góra, Bartosz Szpyrka, Adrian Turek, Michał Bąk, Piotr Juruś (L), Jakub Roman, Piotr Maniak, Adam Gryga, Norbert Urbanik (L), Szymon Pietrusza, Kacper Gubała, Szymon Czerwień

Trener: Krzysztof Kozłowski

Sędziowali: Tomasz Bochenek, Rafał Liana, Alicja Płazińska

Pierwsze dwa sety nie należały do udanych dla naszych siatkarzy. Rywale już od pierwszych akcji uzyskiwali kilka punktów przewagi, które utrzymywali przez prawie cały czas ich trwania. Gorliczanie starali się odrobić straty, ale popełniali zbyt dużo własnych błędów a w kluczowych akcjach byli blokowani w kontrach.

Sytuacja odmieniła się w trzeciej partii, w której gospodarzom wychodziło po prostu wszystko, zmiatając laskowian z boiska, a set zakończył się wynikiem 25:13. Kluczowa okazała się czwarta partia, gdy między drużynami wywiązała się walka cios za cios, lepsi okazali się w niej gorliczanie i tym samym doprowadzili do tie-breaka, w którym kontynuowali dobrą passę, wygrywając do 13.

DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble