Im dalej w las tym większe drzewa Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po dobrym początku rozgrywek, gdy koszykarze MKS-u Gorlice odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu, przyszedł czas na spotkania z drużynami, wśród których upatruje się kandydata do ligowego awansu.

Gorliczanie zmierzyli się kolejno z drużynami z Tarnowa, Wieliczki oraz Krakowa.

MKS Gorlice - KS AGH Korona Kraków 53:108

Gospodarze byli niestety tłem dla młodej, agresywnie broniącej i zmotywowanej drużyny z Krakowa. Zawodnicy Korony przez cały mecz bronili na całym boisku, przez co utrudniali rozegranie naszym zawodnikom, którzy niestety byli bezradni wobec ich żelaznej obrony.

PW PERFEKT Dominik Nowak, ul. Stróżowska 91 GORLICE

UKS REGIS Wieliczka - MKS Gorlice 89:64 (25:15, 22:12, 24:12, 18:25)

5.11.2017. Słabszy mecz koszykarzy MKS-u Gorlice, którzy wybrali się do Wieliczki osłabieni brakiem Przemysława Cygana.

DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble

MKS Gorlice - MUKS 1811 Unia Tarnów 68:86 (26:17, 8:24, 21:22, 13:23)

29.10.2017. Pierwszą kwartę znakomicie rozpoczęli gospodarze, zdobywając w jej końcówce aż 9 punktów przewagi. Niestety kolejne minuty spotkania należały do zawodników z Tarnowa, którzy głównie rzutami z dystansu rozbili gorliczan próbujących odmienić losy tego spotkania. Gdy w 28 minucie MKS zbliżył się do rywala na 5 punktów (52:57), wydawało się, że uda im się doprowadzić do wyrównanej końcówki. Niestety słaba skuteczność rzutowa naszych koszykarzy była wodą na młyn dla zawodników MUKS-u. Ich skrzydłowi, w kontrach, bezlitośnie dziurawili kosz „trójkami” przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

8 AZS PŚk Galeria Echo Kielce 5 5 0 - 5 0 - 2 0 - 3 256 - 456 -200 0.5614
9 Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 4 0 - 4 0 - 2 0 - 2 269 - 340 -71 0.7912