Ogłoszenia drobne

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń drobnych na naszym portalu - w tym celu prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

Regulamin zamieszczania ogłoszeń drobnych na portalu haloGORLICE znajdą Państwo poniżej.

 

Regulamin zamieszczania ogłoszeń

1. Niniejszy regulamin dotyczy zamieszczania ogłoszeń drobnych poprzez strony www.haloGORLICE.pl

2. Portal haloGORLICE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń, w szczególności za prawdziwość i rzetelność opisów ogłoszeń. W miarę możliwości portal haloGORLICE.pl będzie kasować nierzetelne ogłoszenia. Portal haloGORLICE.pl nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie osób zamieszczających ogłoszenia oraz za transakcje dotyczące przedmiotów ogłoszeń.

3. W przypadku umieszczenia w jednej kategorii większej ilości ogłoszeń o treści wskazującej na tego samego ogłoszeniodawcę, moderator zaakceptuje tylko jedno z ogłoszeń.

4. Ogłoszenia zamieszczone na www.haloGORLICE.pl będą publikowane przez maksymalny okres 14 dni.

5. We wszystkich działach publikacja zamieszczonego ogłoszenia wymaga uprzedniej rejestracji użytkownika.

6. Zastrzegamy sobie prawo do edycji lub kasowania ogłoszeń zamieszczonych w innych działach i kategoriach, niż wynika to z treści ogłoszenia. 

7. Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych, reklamy innych serwisów WWW poprzez podanie ich nazwy. Adresy takie będą z treści ogłoszeń usuwane.

8. Publikacja ogłoszenia wymaga akceptacji moderatora. Usuwane będą ogłoszenia o treści uznanej za niestosowną, np. handel papierosami, usługi seksualne itp.

9. Nie zamieszczamy ogłoszeń, których treść odsyła do konkurencyjnych serwisów internetowych bądź innych, konkurencyjnych dla portalu haloGORLICE.pl nośników informacji.

10. Zabrania się kopiowania treści ogłoszeń i zdjęć zawartych w ogłoszeniach w serwisie www.haloGORLICE.pl. W przypadku stwierdzenia takiego postępowania zostaną podjęte kroki prawne w celu ochrony ogłoszeniodawców przed nieuczciwymi praktykami handlowymi.

11. Zabrania się zamieszczania plików graficznych nieobrazujących dodanej oferty np. logo firmy, zdjęcia innych nieruchomości, reklamy itp.

12. Każde zamówienie ogłoszenia oznacza akceptację warunków przyjmowania ogłoszeń.

13. Zamieszczenie ogłoszeń wiąże się z opłatami zgodnymi z cennikiem usług. Portal haloGORLICE.pl zastrzega sobie możliwość zmiany cen w ofercie po uprzedniej informacji na tydzień przed wejściem nowego cennika.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 listopad 2017 13:21
Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info
reklama