reklama

W Szymbarku orkiestra też zagrała

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szymbarski Weekend z WOŚP to już tradycyjna impreza organizowana przez szymbarską szkołę, wspierająca od 7 lat inicjatywę społeczną Fundacji Jurka Owsiaka.

W ciągu dwóch dni (13 – 14 stycznia 2018 r.) wolontariusze – uczniowie, nauczyciele, rodzice zapraszali do szkoły wszystkich chętnych do dzielenia się serdecznością i dobrem, proponując różnorodne imprezy.


Sobota w szkole przebiegła pod znakiem wydarzeń o charakterze sportowo – rekreacyjnym organizowanym wspólnie z UKS „Gryf”. Były to: cieszący się dużą popularnością Turniej „Serdecznych trójek” z udziałem kilkunastu amatorskich drużyn siatkówki (wśród kobiet zwyciężył zespół „Mika Team”, wśród mężczyzn „Żubry”, zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla kobiet i mężczyzn (triumfatorzy to Karolina Ziobrowska i Grzegorz Kłapacz) oraz „Marsz dobrych serc” dla miłośników nordic walking.

reklama
reklama

reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama


Niedzielną część Weekendu z WOŚP rozpoczął poranek z grami i zabawami dla dzieci prowadzony przez harcerzy z 4 Drużyny „Gryf”. Późnym popołudniem odbył się piękny, klimatyczny koncert w wykonaniu Zespołu wokalnego „Kantylena”, grupy uzdolnionych szymbarskich muzyków i wokalistek. W programie tego artystycznego wydarzenia kolędy, pastorałki, pieśni bożonarodzeniowe w ciekawych aranżacjach łączyły się z prezentacjami utworów muzyki popularnej.

Wszystko zabrzmiało radośnie, a zarazem delikatnie, tak aby nie zbudzić najmłodszych… w końcu to dla noworodków zagrała tegoroczna Orkiestra. Koncertowi towarzyszył także przygotowany przez Szkolne Koło Wolontariatu kiermasz ciast. Bardzo dobrze spisała się grupa wolontariuszek pracujących dla gorlickiego Sztabu WOŚP. Podczas imprez w szkole oraz publicznej kwesty gimnazjalistki zebrały kwotę 5 343 złotych.

galeria zdjęć: szkolny profil facebook

reklama


reklama

reklama

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Komentarze   

+1 # adam1 2018-01-16 23:43
Na Titanicu też orkiestra grała...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzedam działkę w Szymbarku, tel. 661 236 706, 883 511 333
reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama