reklama

Poznaj swojego dzielnicowego, cz. 3 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kolejni wiejscy rewirowi opowiedzieli nam o problemach, z którymi spotykają się we wsiach Gorlickiego. Do powtarzającego się w każdej gminie nadużywania alkoholu doszło żebractwo. 

05.18 Dzielnicowi logo

 
reklama
reklama
 

Kłopotliwi klienci05.18 R. Czekaj1

mł. asp. Rafał Czekaj

Rejon działania: Biecz - ulice: Ariańska, Barianów Rokickich, Binarowska, Bochniewicza, Grodzka, Grunwaldzka, Harta, Kolejowa, Kromera, Krzemińskiego, Kr. Jadwigi, Ligęzów, 3-go Maja, Nęckówka, Parkowa, Piekarska, Podwale, Polna, Potockiego, Reformacka, Rynek, Skłodowskiej, Słoneczna, Szpitalna, Kazimierza Wielkiego, Tumidajskiego, Tysiąclecia, Wapniska, Witolda Fuska, Węgierska i przysiółki: Przedmieście Dolne, Przedmieście Górne, Belna Dolna, Belna Górna.

Młodszy aspirant Rafał Czekaj przyjmuje interesantów w Komisariacie Policji w Bieczu, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 33. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 13 447 10 07 lub 608 540 589 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

W Bieczu przy ulicy Rynek dochodzi do częstego zakłócania ładu i porządku publicznego przez osoby opuszczające lokale gastronomiczne w godzinach wieczorowo-nocnych.

Piją pod sklepem05.18 K. Gucwa2

st. sierż. Krzysztof Gucwa

Rejon działania - gmina Biecz: Binarowa, Racławice, Rożnowice, Sitnica, Grudna Kępska i Głęboka.

Starszy sierżant Krzysztof Gucwa przyjmuje interesantów w Komisariacie Policji w Bieczu, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 33. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 13 447 10 07 lub 608 540 207 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Mieszkańcy zgłaszają, że w godzinach 18 - 21, w rejonie sklepu spożywczego znajdującego się przy remizie OSP w Sitnicy osoby nadużywające alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny.

Nie pozwalają mieszkańcom spać05.18 K. Gurgul3

mł. asp. Krzysztof Gurgul

Rejon działania - gmina Biecz: Strzeszyn, Libusza, Korczyna i Bugaj.

Młodszy aspirant Krzysztof Gurgul przyjmuje interesantów w Komisariacie Policji w Bieczu, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 33. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 13 447 10 07 lub 608 540 333 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

W godzinach wieczorowo-nocnych w okolicach sklepu Hitpol w Libuszy oraz placu rekreacyjnego - zakłócenie spoczynku nocnego przez grupującą się tam młodzież oraz spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym.

Żebrzą przy sklepie05.18 A. Alibożek4

mł. asp. Artur Alibożek

Rejon działania - gmina Lipinki: Lipinki, Pagorzyna i Bednarka.

Młodszy aspirant Artur Alibożek przyjmuje interesantów w Komisariacie Policji w Bieczu, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 33. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 13 447 10 07 lub 608 540 233 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

W godzinach 18 - 22 w okolicach sklepu Delikatesy Centrum w Lipinkach przebywają osoby nadużywające alkoholu oraz żebrzące.

05.18 T. Machowski5Piją i żebrzą

st. sierż. Tomasz Machowski

Rejon działania - gmina Lipinki: Wójtowa, Kryg i Rozdziele.

Starszy sierżant Tomasz Machowski przyjmuje interesantów w Komisariacie Policji w Bieczu, który znajduje się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 33. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 13 447 10 07 lub 608 540 659 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Mieszkańcy zgłaszają, że w godzinach 8 - 18 w okolicach sklepu Hitpol w Wójtowej przebywają osoby, które piją alkohol i żebrzą.

 

reklama
reklama

Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na bieżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego - mówi starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W przyszłym tygodniu opublikujemy kolejne zdjęcia dzielnicowych i kontakty do nich.

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz
 • Maja

  Ja też mogę mieć pracę na wezwania jako salowa w szpitalu, tylko ciekawe ile bym popracowała nie pilnując porządku na bieżąco

 • Gosc

  Zawsze byli zebracy teraz tez sa i beda dalej kto ma chec to da jesli nie to nie da

 • Janusz

  Można dyskretnie zgłaszać na goglach na Krajowej Mapie Zagrożeń.

 • www

  Wyrazy współczucia dla dzielnicowego w wójtowej napiszę tak śpiewy darcia wandalizm bijatyki jazdy z przekroczeniem prędkości picie na stadionie w okolicach sklepów i remizy zakłócanie porządku inne zachowania nieobyczajne i co że przyjadą oplem paką czy kicajką to nic nie do tylko wyelminowanie patologii jest możliwe poprzez zabranie tej grupie zasilania w pieniądze z gops
  Tylko nie trzepiajcie się normalnym mieszkańcom za błahostki

 • Sklepowa

  W Gorlicach każdy klient jest kłopotliwy gdy nie kupuje w sklepie samoobsługowym

 • daj 5 groszy

  Jeśli żebżą to prosty tekst ratuje sprawe ,,masz wydać ze stówy"

 • Jan

  Jak są kłopotliwi Klienci to niech się zlikwidują

reklama
reklama
 1. KINO FARYS
 2. HELIOS
 3. KOLORY

05.24 farys

05.26 kino kolory mini

reklama
 1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
 2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama