F.H.U. EKO-TECH s.c. Joanna Boczar
reklama

Poznaj swojego dzielnicowego, cz. 2 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Tym razem wiejscy rewirowi opowiedzieli nam o problemach, z którymi spotykają się we wsiach Gorlickiego. Niestety nie tylko w mieście przyczyną większości z nich jest alkohol…

 

05.02 logo dzielnicowi

 

05.13 Tomasz Toczek 1

Szkoła pod obserwacją

mł. asp. Tomasz Toczek

Rejon działania – gmina Gorlice: Kwiatonowice, Zagórzany i Stróżówka.

Młodszy aspirant Tomasz Toczek przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 202 i w rejonie służbowym – w Domu Ludowym w Zagórzanach, w piątki w godz. 11 - 12. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 73 lub 608 541 536 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Okolice Zespołu Szkół w Zagórzanach, gdzie według mieszkańców oraz pracowników szkoły od piątku do niedzieli w godz. od 17 do 22 młodzież pije alkohol, zaśmieca teren przyległy do szkoły oraz dewastuje ściany budynku.

 

 

05.13 Grzegorz Szymański 2Parking miejscem nocnych spotkań

st. sierż. Grzegorz Szymański

Rejon działania – gmina Gorlice: Szymbark, Bystra, Ropica Polska i Bielanka.

Starszy sierżant Grzegorz Szymański przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 228 i w rejonie służbowym – w Domu Ludowym w Szymbarku, w  trzeci piątek miesiąca w godz. 10 - 12. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 79 lub 608 541 655 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Parking w centrum Szymbarku, gdzie według mieszkańców w porach popołudniowych i wieczorowo-nocnych dochodzi do grupowania się młodzieży, która hałasuje, zaśmieca parking i pije alkohol.  

 

 

05.13 Krzysztof Grzeszczuk 3

 

Rodzice z mandatami

sierż. sztab. Krzysztof Grzeszczuk

Rejon działania – gmina Gorlice: Kobylanka, Dominikowice i Klęczany.

Sierżant sztabowy Krzysztof Grzeszczuk przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 228 i w rejonie służbowym – w Domu Ludowym w Kobylance, w pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godz. 12 - 13 oraz w Domu Ludowym w Dominikowicach, w pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godz. 13.10 - 14. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 77 lub 608 541 795 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Okolice Zespołu Szkół w Kobylance, gdzie mieszkańcy przywożący samochodami dzieci do szkoły i przedszkola, parkują w miejscach niedozwolonych powodując utrudnienia w ruchu oraz wyjazd z prywatnych posesji pobliskich mieszkańców, jak również stwarzają zagrożenie (w ubiegłym roku doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych).  Zagrożenie występuje w godzinach 7.30 - 8.30  oraz 13 - 15.

 

Demoralizacja przy przedszkolu05.13 Jacek Ignar 4

mł. asp. Jacek Ignar

Rejon działania – gmina Sękowa: Sękowa, Siary, Owczary, Ropica Górna, Małastów, Męcina Mała, Męcina Wielka, Wapienne, Bodaki, Bartne, Krzywa, Wołowiec, Radocyna, Nieznajowa, Czarne i Długie.

Młodszy aspirant Jacek Ignar przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 229 i w rejonie służbowym – w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Sękowej, w poniedziałki w godz. 10 - 11. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 69 lub 608 541 901 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Okolice placu zabaw i sklepu w pobliżu przedszkola w Ropicy Górnej, gdzie według mieszkańców w godzinach od 18 do 24 dochodzi do dewastacji, zakłócania spokoju i porządku publicznego, zaśmiecania, spożywania alkoholu oraz demoralizacji nieletnich, a także używania samochodów w sposób stwarzający zagrożenie.

 

Piją alkohol i palą gumy

05.13 Mariusz Karp 5

mł. asp. Mariusz Karp

Rejon działania – gmina Ropa: Ropa, Łosie i Klimkówka.

Młodszy aspirant  Mariusz Karp przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 227 i w rejonie służbowym – w Urzędzie Gminy w Ropie, w czwartki w godz. 10 - 12. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 78 lub 608 541 205 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Okolice placu przed cmentarzem w Ropie, a w szczególności rejon wejścia na cmentarz i parkingu, gdzie według mieszkańców grupująca się młodzież zakłóca porządek publiczny oraz pije alkohol. Ponadto korzystający z parkingu kierowcy łamią przepisy poprzez tak zwane palenie gumy – kręcenie bączków. Nasilenie zagrożenia występuje w godzinach wieczorowo-nocnych.

 

05.13 Konrad Pater 6Piją pod cmentarzem

mł. asp. Konrad Pater

Rejon działania – gmina Moszczenica: Moszczenica i Staszkówka.

Młodszy aspirant  Konrad Pater przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 201 i w rejonie służbowym – w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Moszczenicy, w piątki w godz. 10 - 11.  Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 72 lub 608 542 802 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie:

Okolice cmentarza wojskowego nr 118 „Patria”  w Staszkówce, gdzie według mieszkańców w godzinach wieczorowo-nocnych młodzież pije alkohol, zaśmieca miejsce publiczne i dopuszcza się dewastacji mienia.

 

 

Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na bieżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego - mówi starszy aspirant Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W przyszłym tygodniu opublikujemy kolejne zdjęcia dzielnicowych i kontakty do nich.

reklama
reklama

 

Wszystkie oceny (0)

0 z 5 gwiazdek
Dodaj komentarz
 • ~~~~ja

  @Prawnik chyba sobie jaja robisz dlaczego właściciel sklepu ma być karany (bo utrata koncesji to kara) za pijących pod sklepem meneli. Co może sprzedawczynie mają się z nimi użerać? Jeżeli twierdzisz że tak to ciekawe co byś powiedziała gdyby tam pracowała np. Twoja żona. Przecież nikt nie powiedział, że sprzedano nietrzeźwym, mało tego nie wiadomo nawet czy na pewno tam (w tym sklepie) kupili alkohol.
  Można też sobie wyobrazić taką sytuację:
  Załóżmy że jestem menelem i "obraziłem się na sklep", bo mi jabola nie sprzedali "na krechę" albo gdy byłam nawalony to nazłość będę tam pił aby "udupić" właściciela. I co, taka głupota ale realne.

 • zoo

  Dlaczego wyglądają jak Smerfy??

 • pluskwa

  Jeden fryzjer, jeden kapelan może i jedna kobieta a Podatnik płaci.

 • baby

  Czy oni wszyscy chodzą do jednego fryzjera?
  :p

 • www

  A kiedy Wójtowa Ja kilka razy dzienne nie stosuję się dso postanowienia sadu z Gorlic
  Sad to dno korupcja i kolesiostwo ero sprawiedliwości

 • Prawnik

  Jak ktoś w okolicy sklepu płaci mandat za picie w miejscu publicznym, to znaczy że sklep a automatu powinien tracić zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

reklama
reklama
 1. KINO FARYS
 2. HELIOS
 3. KOLORY

05.24 farys

05.26 kino kolory mini

reklama
 1. NAJNOWSZE ARTYKUŁY
 2. SONDY

Wydarzenie roku 2015 w Gorlicach

Obchody 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami - 38.3%
Remont ul. Kołłątaja z umiejscowieniem przejścia dla pieszych na wysokości LO im. Kromera - 1%
Gala Boksu "South Batle" - 2.4%
Summer Beat Festival - 12.4%
Budowa Północnego Obejścia Gorlic - 10.5%
Festiwal im. Zygmunta Haupta - 1.9%
Festiwal im. Kromera w Bieczu - 1.9%
Otwarcie sklepu Kaufland w Gorlicach - 12%
Matka Boża Patronką Gorlic - 9.1%
Przywrócenie połączenia kolejowego do Gorlic-Zagórzan - 10.5%

Głosów ogółem: 209
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: styczeń 10, 2016
reklama