reklama

Poznaj swojego dzielnicowego Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Warto wiedzieć, jak wygląda nasz dzielnicowy i jak najszybciej się z nim skontaktować. Miejscy rewirowi opowiedzieli nam o problemach, z którymi się spotykają na konkretnych osiedlach. Niestety przyczyną większości z nich jest alkohol.

 

05.02 logo dzielnicowi

05.02 Gustaw Janas 6


Paradise newralgicznym punktem

mł. asp. Gustaw Janas

Rejon działania - ulice: 3-go Maja, Mickiewicza, Blich, Cicha, Garbarska, Karwacjanów, Krzywa, Kręta, Krótka, Świeykowskiego, Nadbrzeżna, Piekarska, Plac Dworzysko, Plac Kościelny, Rynek, Podkościelna, Strażacka, Stroma, Wróblewskiego, Wąska, Mikołaja, Krakowska, Kopernika, Słoneczna, Pułaskiego, Laskowskiego, Partyzantów, Okulickiego, Mała, Wrońskich, Lipowa, Podzamcze, Zamkowa, Milenijna, Cmentarna.

Mł. asp. Gustaw Janas przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 201 i w rejonie służbowym - przy ul. Kopernika 10, w poniedziałki w godzinach 16 - 17. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 72 lub 608 504 929 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie
Ulica Słoneczna, okolice lokalu Paradise, gdzie młodzież dopuszcza się zakłóceń porządku, spożywania alkoholu i niszczenia mienia. Nasilenie zagrożenia występuje w godzinach wieczorowo-nocnych.

 

05.02 Krzyszfor Mazur 5


Dewastują budynek spółdzielni

mł. asp. Krzysztof Mazur

Rejon działania - ulice: Kołłątaja, Piłsudskiego, Narutowicza, Łukasiewicza, Jagiełły, Gajowa, Jasna, Łysogórska, Michny, Nawsie, Letnia, Sadowa, 11-go Listopada, Bardiowska, Biecka (lewa strona do posesji nr 15), Brzozowa, Garncarska, Hallera, Andersa, Korczaka, Dmowskiego, Kromera, Niepodległości, Stawiska, Stróżowska Wesoła, Wiosenna, Kapuścińskiego, Góra Cmentarna.

Mł. asp. Krzysztof Mazur przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 229 i w rejonie służbowym - przy ul. Hallera 2, w czwartki w godzinach 16 - 17. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 69 lub 608 542 237 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie 

Rejon budynku Spółdzielni Mieszkaniowej „Małopolska” nr 81 przy ulicy Hallera w Gorlicach (piekarnia EWA), gdzie według mieszkańców oraz przedstawicieli spółdzielni w godzinach wieczorowo-nocnych młodzież dopuszcza się dewastacji budynku oraz wykroczeń porządkowych.

 

05.02 Marcin Dziadzio 4
Piją na klatkach schodowych

mł. asp. Marcin Dziadzio

Rejon działania - ulice: Biecka (do ronda w Gliniku), Dębowa, Paderewskiego, Wyszyńskiego, Chopina, Kolejowa, Kombatantów, Ks. Stanisława Tokarza, Jesionowa, Skrzyńskich, Zakole, Zielona, Michalusa, Wielgosza, Sikorskiego, Wspólna, Graniczna, Zagórzańska, Robotnicza, Wincentego Pola, Ściegiennego, Azaliowa, Różana, Jagodowa, Malinowa, Leśna, Przemysłowa.

Mł. asp. Marcin Dziadzio przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 227 i w rejonie służbowym - przy ul. Wyszyńskiego 35 - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 14 - 14.50, przy ul. Chopina 7 - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 15 - 16, przy ul. Kolejowej 4 - w pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 13 - 13.45. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 78 lub 608 541 248 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie
Rejon bloku nr 35 i 35A przy ul. Chopina - w szczególności teren przyległy do wymienionych bloków, klatki schodowe bloku nr 35A, gdzie według mieszkańców młodzież spożywa alkohol, zakłóca ład i porządek oraz dopuszcza się niszczenia i dewastacji mienia publicznego. Zagrożenie nasila się w godzinach wieczorowych oraz wieczorowo-nocnych.

 

05.02 Marek Nabożny 3


Walczą z żebractwem

asp. sztab. Marek Nabożny

Rejon działania - ulice: Asnyka, Biecka (do ronda w Gliniku), Tuwima, Słowackiego, Plac Targowy, Konopnickiej, Potockiego, Norwida, Krasińskiego, Moniuszki, Okrzei, Parkowa, Ogrodowa, Legionów, Rzeźnicza.

Asp. sztab. Marek Nabożny przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 226 i w rejonie służbowym - przy ul. Krasińskiego 3, w środy w godzinach 15 - 16 oraz przy ul. Konopnickiej 17, w środy w godzinach 16.15 - 17.15. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 77 lub 608 541 428 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie
Okolice sklepów Hit Pol i Pawełek przy ul. Słowackiego oraz rejon przejścia przez jezdnię przy ul. Słowackiego do Parku Miejskiego, gdzie według mieszkańców o różnych porach dnia dochodzi do spożywania alkoholu oraz żebrania pieniędzy od osób dokonujących zakupów w tych sklepach, a także idących do parku.

05.02 Mariusz Haluch 2


Dzieciaki wybiegają na jezdnię

mł. asp. Mariusz Haluch

Rejon działania - ulice: Kościuszki, Prusa, Orzeszkowej, Makuszyńskiego, Reya, Nowodworze, Pocieszka, Pod Lodownią, Żeromskiego, Broniewskiego, Krzewickiego, Węgierska, Reymonta, Łokietka, Brzechwy, Gałczyńskiego.

Mł. asp. Mariusz Haluch przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 202 i w rejonie służbowym - przy ul. Pod Lodownią 12, w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 16 - 17. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 73 lub 608 541 467 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie
Ulica E. Orzeszkowej, a w szczególności rejon pomiędzy przedszkolem a placem zabaw mieszczącym się po przeciwnej stronie jedni, gdzie według mieszkańców osiedla dzieci wybiegają bezpośrednio przed nadjeżdżające pojazdy. Zagrożenie występuje w szczególności w godzinach popołudniowo-wieczorowych.

 

05.02 Marcin Górka 1


Piją, klną, śmiecą...

sierż. sztab. Marcin Górka

Rejon działania - ulice: Kochanowskiego, Biechońskiego, Szpitalna, Tęczowa, Długosza, Łąkowa, Zbożowa, Polna, Dukielska, Sokolska, Miodowa, Spacerowa, Klimkowicza, Lenartowiczów, Dolna, Warneńczyka, Kr. Jadwigi, Batorego, Kazimierza Wielkiego, Krzywoustego, Mieszka I, Chrobrego, Armii Krajowej, Ariańska, Piękna, Sportowa, Sienkiewicza, Jezierskiego, Rybickiego, Sosnowa, Kwiatowa.

Sierż. sztab. Marcin Górka przyjmuje interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach, w pokoju 226 i w rejonie służbowym - przy ul. Dukielskiej w sali Koła Gospodyń Miejskich, w pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 18 - 19. Można się z nim skontaktować również telefonicznie: 18 354 83 77 lub 608 541 529 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególne zagrożenia w rejonie
Teren przyległy do obiektów sportowych OSIR, sklepu Lidl oraz stacji paliw Statoil przy ul. Sportowej, gdzie według obsługi oraz klientów, osoby zakłócają ład i porządek publiczny poprzez spożywanie alkoholu, używanie słów nieprzyzwoitych, zaśmiecanie miejsc publicznych oraz żebractwo. Zagrożenie nasila się w godzinach popołudniowych.Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na beżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego - mówi starszy aspirant Grzegorz szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W przyszłym tygodniu opublikujemy kolejne zdjęcia dzielnicowych i kontakty do nich.

reklama
reklama
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

0 # www 2017-05-07 09:39
A co z zgłoszeniami na Bieckiej 5 czy ktoś bierze to na poważnie ponieważ problem z używaniem środków odurzających istnieje tam od lat ale efektem tych zachowań jest wzrost przestępczości w całym powiecie i brak szacunku do sadu
Czy są przeprowadzane badania osób tam zatrudnionych przed wydawaniem decyzji mających wpływ na dalsze życie innych osób bo przestrzeganie ustaleń byłoby głupie i stanowiło by zagrożenie bezpośrednie życia dla wielu osób w tym małych dzieci szczególnie magdalena p sala 208
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Juras 2017-05-06 16:06
Zawodzie czeka na powrót dzielnicowego Tokarskiego!
Tylko On gwarantuje spokój i bezpieczeństwo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kopamatakawa 2017-05-04 23:51
bardzo dobry artykuł i przydatny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kierownik 2017-05-04 20:53
Zlikwidować skoro są stałe problemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ccc 2017-05-04 20:46
Dzielnicowi powinni się zmieniać co parę lat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Wymagane 2017-05-04 19:07
Wszyscy za biurkami, tylko brzuszki coraz większe a patrolować ulicę nie ma komu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sklepowa 2017-05-04 17:47
Skoro problemem jest alkohol to sklepy powinni tracić zezwolenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # grzes 2017-05-04 16:48
Pan Gorka najprzystojniejszy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama