reklama

Koncert Noworoczny w Dominikowicach Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 stycznia w budynku Zespołu Szkół w Dominikowicach odbył się Koncert Noworoczny. Organizatorem imprezy był wójt Gminy Gorlice, Ryszard Guzik, Ośrodek Kultury Gminy Gorlice, Zespół Szkół w Dominikowicach, Ochotnicza Straż Pożarna i Rada Sołecka w Dominikowicach. Koncert zgromadził tłumy przybyłych gości z Dominikowic i okolic. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele Gminy Gorlice i Powiatu, radni gminy i powiatu, sołtysi, księża, parlamentarzyści oraz sponsorzy.

Styczniowa, śnieżna aura sprzyjała świąteczno-noworocznej atmosferze, jaka panowała w sali w Dominikowicach. Z uwagą i uznaniem wysłuchano występów dzieci i młodzieży miejscowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Ponadto ze swoim programem słowno-muzycznym zaprezentował się Zespół Folklorystyczny "Beskidy". Ich występ obfitował w humorystyczne skecze, gromko nagradzane brawami. Oczywiście podczas niedzielnego koncertu nie mogło zabraknąć dumy Gminy Gorlice, czyli mażoretek "Domino" oraz Orkiestry Dętej OSP w Dominikowicach pod batutą Romana Korbicza. Wykonano najbardziej znane kolędy, pastorałki i utwory świąteczne, które przypomniały nam niedawne Święta Bożego Narodzenia. Drugą część występu stanowiła wycieczka po świecie której głównym motywem muzycznym  była caravana.

Koncert noworoczny w Dominikowicach dostarczył niezapomnianych wrażeń i podkreślił jeszcze raz wielkie talenty wokalne, taneczne i instrumentalne miejscowej młodzieży i dorosłych działajacych w grupie mażoretek "Domino", Orkiestrze OSP Dominikowice oraz w zepole folklorystycznym "Beskidy".

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama