Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. - Jasło, ul. 3 Maja 83 - oferta pracy
OFERTA PRACY na stanowisku: Operator Urządzeń do Produkcji Sadzy w Orion Engineered Carbons Sp. z o.o., ul. 3 Maja 83, 38-200 Jasło

Opis

OFERTA PRACY na stanowisku: Operator Urządzeń do Produkcji Sadzy z perspektywą awansu na Mistrza- Operatora Urządzeń do Produkcji Sadzy

w Orion Engineered Carbons Sp. z o.o., ul. 3 Maja 83, 38-200 Jasło

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne w kierunkach: technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, energetyka, elektroenergetyka, automatyka, mechanika lub pokrewne,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, zdolność organizacji pracy własnej,
  • nastawienie na rozwój,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność organizacji i zarządzania pracą w zespole

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • obsługa maszyn, aparatów i urządzeń, w celu optymalnego prowadzenia procesów technologicznych,
  • rejestrowanie parametrów procesu technologicznego,
  • udział w realizacji złożonych procesów technologicznych z uwzględnieniem wymagań jakościowych, proceduralnych i technicznych,
  • pobieranie prób produktu i wykonywanie analiz,
  • kontrola zgodności strumieni technologicznych i produktowych z warunkami standardowymi,
  • podejmowanie niezbędnych działań w sytuacjach awaryjnych, zgodnie z przyjętymi procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa,
  • współpraca z pozostałymi mistrzami i operatorami w zakresie utrzymania ciągłości procesu,
  • prowadzenie prac porządkowych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy,
  • świadczenia pracownicze.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail:

[email protected]

telefon kontaktowy: 507-540-801

Podziel się

K Kamila
Jasło, podkarpackie
507-540-801
Wyślij wiadomość
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama ENERGO ELECTRIC – GORLICE ul. 11 Listopada 16 – Dzięki połączeniu doświadczeń i potencjału grupy możemy zagwarantować naszym klientom atrakcyjne warunki handlowe.