reklama

Oni już mają - u nas będzie za rok

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podkreślając ideę aktywnego uczestnictwa Mieszkańców w jego wyborze, UM Gorlice pokazuje, jak wygląda efekt prac nad pumptrackiem w Słupsku.

Obydwa miasta opisują się jako "progresywne", czego przejawem ma być właśnie ścisła współpraca urzędów z beneficjentami inwestycji.

reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Oto wiadomość zamieszczona na stronie UM Gorlice:

"Jak donoszą dumnie media społecznościowe, mieszkańcy Słupska właśnie otrzymali do użytku ukończony Pumptrack! Inwestycja została zrealizowana w ramach Budżetu Partycypacyjnego Słupska. W naszym mieście, w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego również zwyciężył projekt budowy toru rowerowo-rolkowo-deskorolkowego typu Pumptrack!

Przypominamy, że zarówno Gorlice, jak i Słupsk należą do miast progresywnych, których władze stawiają na realną partycypację mieszkańców w życie miast, poprzez współdecydowanie o podejmowanych działaniach i szerzenie postawy obywatelskiej. W wrześniu tego roku w naszym mieście odbyło się spotkanie burmistrzów progresywnych, na którym obecny był także Prezydent Słupska, Robert Biedroń, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Cieszymy się, że praca na rzecz kształtowania obywatelskich postaw przynosi wymierne efekty i coraz więcej z Was skorzystało z możliwości decydowania o inwestycjach w mieście, czego owocem będzie między innymi gorlicki pumptrack!"


reklama
reklama

reklama

reklama
źródło: UM Gorlice
foto: slupsk.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Redaktor Portalu halogorlice.info

e-mail: monika.kulka@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama