reklama

Interesujące modele botków na co dzień i na specjalne okazje

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zabudowane, sięgające zwykle nieco powyżej kostki buty określane jako botki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a ich niewątpliwa popularność wynika w znacznej mierze z uniwersalnego charakteru tego typu obuwia.

Zależnie od sposobu wykończenia oraz rodzajów wykorzystanych materiałów botki są doskonałym rozwiązaniem kwestii odpowiednich butów na wiosnę i jesień a także cieplejsze, zimowe dni.

Botki można ogólnie podzielić na sportowe, przeznaczone do noszenia w zestawieniu ze spodniami ze względu na płaską podeszwę lub stosunkowo niewielki, dosyć gruby obcas oraz eleganckie modele na obcasie noszone zarówno do spodni, jak też spódnic. Tego rodzaju podział jest oczywiście znacznym uogólnieniem, bowiem szeroki wybór różnego rodzaju modeli botków pozwala wyodrębnić o wiele więcej interesujących, typowych dla rozmaitych stylów modeli.

02.01 Czarne botki na wygodnym obcasie

Fot 1. Czarne botki na wygodnym obcasie


    Modne i eleganckie botki na obcasie

   W tegorocznym sezonie jesienno – zimowym szczególną popularnością cieszą się przede wszystkim eleganckie modele botków wykonanych z zastosowaniem oryginalnych niekiedy rozwiązań w zakresie kroju, koloru oraz elementów ozdobnych.

    Modne, gustowne botki na wysokiej szpilce tudzież grubszym obcasie to przede wszystkim znakomity wybór fasonów. Wykonane z czarnej skóry, zdobione  z przodu wiązaniem na całej długości cholewki botki idealnie prezentują się w zestawieniu ze spódnicą ołówkową oraz eleganckim płaszczem. Interesująca alternatywą czarnych butów są sięgające niemal do połowy łydek botki w kolorze jasnego brązu również zdobione z przodu wiązaniem.

 Do spódnicy lub eleganckich spodni można nosić również botki w kolorze popielatym o prostym, aczkolwiek wytwornym kroju.
  Tego rodzaju obuwie jest idealnym rozwiązaniem kwestii butów na specjalne, wymagające odpowiedniego, eleganckiego stroju okazje w sezonie jesiennym i zimowym.

02.01 Brazowe botki na szerokim slupku 1

Fot 2 Brązowe botki na szerokim słupku

    Wygodne botki na niewielkim obcasie noszone na co dzień

    Osoby preferujące swobodny, charakteryzujący się przede wszystkim wygodą styl ubierania z cała pewnością zainteresują botki przeznaczone przede wszystkim do codziennego noszenia – o ile pozwala na to pogodowa aura. Tego rodzaju buty mogą posiadać całkowicie płaską podeszwę, niemniej jednak botki na niewysokim i odpowiednio grubym, kwadratowym obcasie prezentują się zwykle nieco lepiej i dlatego są chętnie wybierane przez sporą liczbę kobiet.

 Do szczególnie interesujących, doskonale współgrających ze spodniami o jednakowej długości, niezbyt szerokich nogawkach należą botki na niskim obcasie wykonane z czarnej skóry, zdobione metalowymi nitami. Równie oryginalne w formie i kolorze są botki na kwadratowym obcasie wykonane z dwóch rodzajów materiału – jasno i ciemnobrązowego, a także musztardowo – czarne, ozdobnie wykrojone na łączeniach materiałów buty na niskim, trapezowym obcasie.

    Z pośród szeregu różnych propozycji na uwagę zasługują niewątpliwie botki firmy Mango, znanej i cenionej w znacznej mierze z wysokiej klasy i jakości swych wyrobów. Modne Mango buty kupisz w sklepach internetowych.

   Wybierając szczególnie oryginalny model botków warto pamiętać o zaopatrzeniu się również w bardziej uniwersalną pod względem formy i koloru parę butów do  noszenia na co dzień.  
    

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama