reklama

AKTUALIZACJA: Alf

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AKTUALIZACJA:

Dobre wieści! Alf został adoptowanym, ma już nowy domek.

"Alf od ponad tygodnia jest we własnym super domku i to w takim, który sam sobie wybrał! Zanim do nas trafił, przez kilka dni błąkał się na jednej z ulic i wiele czasu spędzał przy jednym domu. Cudowni ludzie dokarmiali kawalera i w końcu stwierdzili że go przygarną - ale akurat wtedy Alf zniknął (trafił do nas). Kiedy go u nas wypatrzyli, zadzwonili, przeszli proces adopcyjny i Alf jest już w swoim wymarzonym domku.
Najśmieszniejsze w tej historii jest to, że kot tych Państwa został im podrzucony 1,5 roku temu i nazywa się... Alf! Tak więc nasz Alf teraz nazywa się Solo.
Ma w tej chwili 4 cudownych opiekunów, kociego kolegę i psią koleżankę. To się nazywa historia!" - informacja z dnia 17 lutego 2018 roku od Fundacja PSYstań dla Zwierząt.


reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Porzucony w centrum miasta przy bardzo ruchliwej ulicy. Przez kilka dni błąkał się, wiernie czekając na swoich opiekunów. Niestety, nikt się nie pojawił, więc trafił pod opiekę Fundacji.

Ten uroczy, roczny kotek oczekuje na wymarzony dom.

Cześć! - Jestem Alf! Jestem pięknym, kocim kawalerem - urodziłem się około stycznia 2017 roku. Mam nietypowe umaszczenie - jestem niemalże tricolorkiem! Moje futro jest białe w szaro-czarne i brązowe łatki, a mój ogon jest w ciemne prążki. Niezły ze mnie oryginał, prawda?

Pod opiekę Fundacji trafiłem po tym, jak przez kilka dni błąkałem się koło ronda przy ruchliwej ulicy. Najprawdopodobniej tam mnie porzucono, a ja nie odchodziłem, bo czekałem na swoich ludzi.
Do DT trafiłem w bardzo kiepskim stanie. Byłem brudny, zaniedbany i niechciany.

Niesamowity ze mnie przytulas, każdy jest moim przyjacielem. Jak tylko poczuję dotknięcie ludzkiej ręki, wywracam się brzuchem do góry i głośno domagam się głaskania.


reklama
reklama

 

Jestem odrobaczony i odpchlony, przed adopcją zostanę zaszczepiony i wykastrowany, testy Fiv / FeLV ujemne; mam książeczkę zdrowia.

Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt. Zanim mnie adoptujesz, moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt: 789 347 607


reklama

 

Więcej w tej kategorii: « AKTUALIZACJA: Vita Ignaś »

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama