reklama

AKTUALIZACJA: Vita

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AKTUALIZACJA:

Vita ma już nowy, wymarzony dom!

"Vitusia od tygodnia mieszka w fajowym domku w Cieniawie. Ma dwóch opiekunów zakochanych w niej od pierwszego pogłaskania. Oto pierwsza wiadomość od opiekunów którą dostaliśmy zaraz po adopcji:
- Chciałam tylko napisać, że Vita jest przekochana - cały czas chce się przytulać i mruczy, jak tylko się ją dotyka. Powoli się oswaja i mam nadzieję, że będzie jej u nas dobrze. Bardzo dziękuję, że mogliśmy ją adoptować. " - informacja z dnia 12 lutego 2018 roku od Fundacja PSYstań dla Zwierząt.

 


reklama
reklama

Jeszcze jedna kotka, która została wysterylizowana w ramach akcji prowadzonej przez Fundację, a następnie miała wrócić na "stare śmieci".

Los się jednak uśmiechnął i aktualnie ta piękna kotka czeka na nowy dom.

Dzień dobry, mam na imię Vita! Jestem śliczną, puchatą kotką o wyrazistych oczkach i pięknym kolorycie. Mam szaro - orzechowe futerko z delikatnymi prążkami. Urodziłam się około września 2017 roku. Pod opiekę Fundacji trafiłam razem z 4 siostrami: Ritą, Zytą, Kitą i Bonitą. Jako kotki wolnożyjące miałyśmy przyjść tylko na zabieg sterylizacji, ale okazałyśmy się bardzo miziaste, więc szukamy domków. Na razie jesteśmy troszkę nieśmiałe, ale bardzo lubimy się przytulać.reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Jestem wysterylizowana, przed adopcją zostanę zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona; testy Fiv / FeLV ujemne; mam książeczkę zdrowia. Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt. Zanim mnie adoptujesz, moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt: 789 347 607


reklama

reklama


reklama

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama