reklama

AKTUALIZACJA: Bonita

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AKTUALIZACJA:

Bonita adoptowana!

"Kicia od tygodnia mieszka w mieszkaniu w Gorlicach w super prozwierzęcej rodzinie, gdzie ma masę rąk do głaskania. Zaprzyjaźniła się już z pieskiem - rezydentem. Dziwi ją tylko to, że 17-letnia kotka - rezydentka nie ma ochoty na harce na zabawy" - informacja z dnia 6 lutego 2018 roku od Fundacja PSYstań dla Zwierząt.

 


reklama
PW PERFEKT Dominik Nowak, ul. Stróżowska 91 GORLICE
reklama

Bonita to jedna z wolnożyjących kotek, które zostały wysterylizowane w ramach akcji prowadzonej przez Fundację. Po zabiegu miała wrócić do życia "na dziko".

Czeka na nowy domek. To jak, pomożecie?

Hej - to ja Bonita! Jestem śliczną, puchatą koteczką o wyrazistych, złotych oczkach. Mam stalowoszare futerko z delikatnymi prążkami i białym żabotem. Moja sierść jest nieco dłuższa i bardzo puszysta, a na uszach mam zabawne pędzelki.

Urodziłam się około września 2017 roku. Pod opiekę Fundacji trafiłam razem z czterema siostrami: Ritą, Zytą, Kitą i Vitą. Jako kotki wolnożyjące miałyśmy przyjść tylko na zabieg sterylizacji, ale okazałyśmy się bardzo miziaste więc szukamy domków. Na razie jesteśmy nieco onieśmielone, ale bardzo lubimy się przytulać.

 reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

Jestem wysterylizowana, przed adopcją zostanę zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona; testy Fiv / FeLV ujemne; mam książeczkę zdrowia. Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt. Zanim mnie adoptujesz, moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt: 789 347 607


reklama

reklama


reklama

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama