reklama

AKTUALIZACJA: Rysiu Miziasty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AKTUALIZACJA:

Drodzy Czytelnicy, Rysiu Miziasty wrócił do swojego domu. Bardzo cieszymy się z tego faktu, tymbardziej że "trochę" pomogliśmy!

"Okazuje się, że Rysiu (naprawdę zwany Wandziorem) zaginął ze swojego domu w Kobylance koło Gorlic w październiku 2017. Wczoraj wieczorem rodzina Rysia wreszcie go wypatrzyła na HaloGorlice.

Wszystkie szczegóły się zgadzają, Rysiu to na pewno Wandzior. Właśnie w tym momencie jedzie z powrotem do swojego domku (na zdjęciach już w ramionach swojego młodego opiekuna). Spotkanie było bardzo emocjonalne, ze łzami opiekunów i radością Rysia :) Oby więcej takich zakończeń!" - informacja z dnia 7 stycznia 2018 roku, od Fundacja PSYstań dla Zwierząt.

 

reklama
reklama

 

Cześć, to ja - Rysiu Ryszard Miziasty!

Po krótce opowiem Państwu swoją smutną historię. Pod opiekę Fundacji trafiłem po tym jak zostałem porzucony w centrum miasta.

Przez 2 tygodnie się tam kręciłem, podchodziłem do wszystkich ludzi, przymilałem się, szukałem swojego człowieka... ale nikt mnie nie chciał.

Jestem super miziastym kotem, uwielbiam głaskanie i noszenie na rękach; za ludźmi chodzę jak piesek, bardzo ufny i przyjazny.

Urodziłem się około 2015 roku.
Miękkie, szare futerko w prawdziwie tygrysie pręgi i śliczne zielone oczy - to ja - prawdziwy ze mnie przystojniak, prawda?

 

reklama
DomoSfera ul. Michalusa 1, 38-300 Gorlice, Top-meble
reklama

 

Jestem zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony, przed adopcją zostanę wykastrowany; mam książeczkę zdrowia.

Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt.

Kontakt: 789 347 607

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama