reklama

Z zasady nie jątrzymy konfliktów i nie wbijamy kija w mrowisko, ale kiedy do naszej redakcji dzwoni kolejny telefon w tej samej sprawie, trudno przejść obojętnie.

Może dzięki kilku słowom ktoś się opamięta…

  • 27 marzec 2017

Istnieje wiele okazji w życiu dziecka, które świętuje ono hucznie w gronie rodziny. Tego typu obchody z reguły wiążą się z kupowaniem maluchowi prezentów, które wywołują uśmiech na jego twarzy i sprawiają, że miło wspomina kolejne milowe kroki na drodze do dorosłości. Jednak żeby wybrać odpowiedni prezent, który sprawi maluchowi radość, trzeba wiedzieć, jak mądrze podejmować decyzje.

  • 22 marzec 2017

Ostatnio wśród nowinek wnętrzarskich pojawiły się między innymi fototapety. To już nie naklejki, ani plakaty, ale wielkoformatowe dekoracje mieszkania. Mają zastosowanie w każdym miejscu domu czy mieszkania.

Nasza młodzież też nie powinna wybredzać, bo fotografie ich mistrzów mogą bez problemu zagościć w ich pokoju. Fototapety FC Barcelona trafią w gust zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

  • 20 marzec 2017

Na temat pozycjonowania stron internetowych powstało już tysiące publikacji. Jednak tylko niewielki procent z nich porusza tak istotną naszym zdaniem tematykę, jaką jest budowa zaplecza SEO.

Zamierzamy nadrobić te braki i przedstawić wam garść najważniejszych informacji, dotyczących stworzenia własnego zaplecza pod pozycjonowanie stron internetowych.

  • 20 marzec 2017

Umowy z serwisem klimatyzacji zwykle obejmują dłuższy okres czasu. Dlatego poświęcamy trochę uwagi na wybór.

W mniejszych miastach wybór serwisu klimatyzacji jest prosty.

  • 18 marzec 2017

Gorliczanka Agnieszka Czocher opowiedziała nam o swoich tortach, których nie powstydziłyby się najlepsze cukiernie. W domowym zaciszu powstają również babeczki, makaroniki, serniki i misternie zdobione pierniczki.

  • 17 marzec 2017

Podróżujący autobusami często proszą kierowców o uprzejmość zatrzymania się na przystankach, w których zwykle tego nie robią.

Kierowcy zgadzają się mniej lub bardziej chętnie, czasem jednak stanowczo odmawiają – dlaczego?

  • 17 marzec 2017

Zakup odzieży dla osób puszystych nie jest często łatwy, co wynika z ograniczonej ilości takich ubrań w poszczególnych rozmiarach, które dostępne są na rynku odzieżowym. Z tego powodu bardzo często trzeba poświęcić trochę czasu zanim znajdzie się ubrania, które dostępne są w określonych rozmiarach.

  • 16 marzec 2017

1 marca 2017 roku została utworzona Krajowa Administracja Skarbowa w miejsce działających dotychczas struktur: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej.

  • 16 marzec 2017

Wiele osób swoje marzenie o własnym domu czy mieszkaniu może spełnić tylko dzięki zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Kredyt hipoteczny może być wzięty na okres do 35 lat – zgodnie z Rekomendacją S. Przez tak długi czas zdarzyć się może wiele… Co grozi kredytobiorcy, gdy nie spłaca kredytu hipotecznego w ustalonych terminach?

reklama
reklama