Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
halogorlice.info - Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 08 luty 2019

Dziś (8 lutego) około godzinny 22 w miejscowości Szalowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty.

Wstępne informacje mówią o tym, że może to być zdarzenie ze skutkiem śmiertelnym.

Dział: Zdarzenia
piątek, 08 luty 2019 17:59

Dzień Obrączek Ślubnych

Dnia 23 lutego 2019 roku w sobotę dla wszystkich par odbędzie się Dzień Obrączek Ślubnych. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza Jubiler Jaracz do Pałacu w Siarach – u Schabińskiej w Gorlicach.

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na niezwykły koncert w wykonaniu Stanisławy Celińskiej, której towarzyszył będzie zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Zbiornik paliwa to taki wielki zamknięty baniak z rurką, przez którą wlewa się wachę.

Niestety trzeba to zrobić co jakiś czas, bo inaczej nasza półtoratonowa forteca nieodwołalnie się zatrzyma.

Różne są strategie odwiedzin na tzw.  cepeenie, ale najbardziej popularną jest tankowanie za 50 zeta, gdy zaświeci się „Żyd”.

Dział: Blogosfera

Dzisiaj (8 lutego) w Starostwie Powiatowym w Gorlicach odbywa się spotkanie w sprawie problemów komunikacyjnych Gorlic i powiatu gorlickiego, w którym udział bierze między innymi marszałek i wicewojewoda.

Dział: Powiat
piątek, 08 luty 2019 11:24

Zmarł ksiądz Tadeusz Michalik

Wczoraj (7 lutego) zmarł śp. ks. Tadeusz Michalik – emerytowany proboszcz parafii w Turzy. Był długoletnim spowiednikiem w gorlickiej bazylice.

Dział: Powiat

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 28 grudnia 2018 roku około godz. 10 na przejściu dla pieszych na ul. Bieckiej w Gorlicach (na wysokości zakładu Forest).

Dział: Zdarzenia

Dzwonicie do nas i piszecie w sprawie spalarni, sugerując, byśmy o sprawę zapytali najlepiej poinformowanych, dlatego o budowie instalacji porozmawialiśmy z Romanem Honkowiczem, naczelnikiem wydziału architektury i budownictwa Starostwa Powiatowego w Gorlicach.

Dział: Powiat