Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
halogorlice.info - Artykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 03 grudzień 2018

Wreszcie dołączamy do grona narodów, które zaczynają się realnie interesować tym, co jedzą. Nie chodzi nawet o to, by jedzenie zmienić z czynności mechanicznej i nieciekawej w rytuał odkrywania świata i poznawania innych kultur. W starym powiedzeniu, że jesteśmy tym, co jemy, prawda jest absolutnie dosłowna. Nasz organizm jest zbudowany ze składników, które trafiają do naszego organizmu w pokarmie i dlatego tak ważne jest, żeby były to składniki odpowiednie.

Ponad kilogram narkotyku o czarnorynkowej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych przejęli gorliccy kryminalni. Narkotyki znaleziono na terenie Tarnowa oraz Gorlic. Do sprawy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Gorlic, wobec których sąd zastosował areszt tymczasowy.

Dział: Zdarzenia

Dzisiaj (3 grudnia) o godzinie 1 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gorlicach zostali wezwani do miejscowości Klęczany, gdzie pomocy potrzebował zespół ratownictwa medycznego.

Dział: Zdarzenia
poniedziałek, 03 grudzień 2018 10:28

Mikołaj odnowił pokoje w domu dziecka [ZDJĘCIA]

W tym roku wcześniej niż zwykle do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Niepodległości 5 w Gorlicach zawitał Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Pracowite elfy: Edyta, Marlena, Aneta oraz Andrzej, Arkadiusz, Jan i Paweł przez trzy popołudnia niestrudzenie odnawiały sypialnię dziewczynek i pokój dzienny.

Dział: Miasto