Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
halogorlice.info - Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 06 listopad 2018

Kiedy ogłaszaliśmy, że do naszej redakcji możecie przynosić rzeczy dla rodziny, która straciła swój cały dobytek w pożarze, nie sądziliśmy, że w kilka dni zasypiecie nasze biuro dobrocią i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy.

Dziękujemy!

Dział: Powiat

22 listopada 2018 godz. 18.00- sala Pod Sową Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na wyjątkową galę operowo- operetkową w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble, która odbędzie się 24 listopada 2018 roku (sobota) w Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie. 

Gorlickie Centrum Kultury, Urząd Miejski Gorlice, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela oraz Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Gorlicach, serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczne spotkania upamiętniające tę szczególną rocznicę realizowane są w ramach projektu „Mała–wielka Ojczyzna — gorlickie echa historii”.

Dzisiaj (6 listopada) rozpoczął się w Sądzie Rejonowym w Gorlicach proces, który jest pokłosiem rozbicia zorganizowanej grupy zajmującej się narkotykową dilerką.

Dział: Zdarzenia