Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
halogorlice.info - Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 06 wrzesień 2018

Wakacje dobiegły końca.

Dla wielu jest to jednak bardzo wyczekiwany moment, zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę w sporcie, jakim jest jazda konna.

Dział: Powiat

Wczorajsze (5 września) zdarzenie drogowe, o którym pisaliśmy TUTAJ, zakończyło się wysokim mandatem dla młodego kierowcy z Libuszy, który złamał jednocześnie kilka przepisów.

Dział: Zdarzenia
czwartek, 06 wrzesień 2018 16:29

Utrudnienia w ruchu - zachowajmy ostrożność!

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi w Bieczu obowiązują objazdy.

Dział: Gmina Biecz

To kolejny projekt społeczny, który ma na celu przeciwdziałanie izolacji i marginalizacji osób starszych.

Dział: Gmina Biecz

Wczoraj pisaliśmy o odejściu z Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Lucyny Jamro i Tomasza Szczepanika, a dzisiaj dotarły do naszej redakcji kolejne nieoficjalne informacje dotyczące członków, którzy rozważają odejście z lokalnych struktur partii.

Cała inwestycja nabiera rozpędu. Pracownik obecny na miejscu zapewnił nas, że w przyszłym tygodniu zobaczymy już konkretne zarysy obiektu.

Dział: Miasto

Dzisiaj (6 września) mundurowi z gorlickiej komendy dostali zgłoszenie od zrozpaczonej rodziny młodego bobowianina, który miał przyjechać w umówione miejsce do Gorlic, ale nie pojawił się i nie odbierał telefonów od najbliższych.

Dział: Zdarzenia

Wczoraj (5 września) w miejscowości Łużna doszło do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego. W jego wyniku doszło do potrącenia 85-letniego mężczyzny.

Dział: Zdarzenia

Tematem spotkania jest sytuacja rodzin, również tych z Gorlickiego.