Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kronika policyjna: osobówka kontra pług i autobus kontra pieszy Wyróżniony

Kronika policyjna: osobówka kontra pług i autobus kontra pieszy Foto: ilustracyjne/pixabay.com

Ostatnie dni w statystykach drogówki przyniosły kilka niegroźnych stłuczek, ale i poważniejszych zdarzeń. O większości z nich informowaliśmy na bieżąco.

W sobotę (5 stycznia) na zwężonym odcinku drogi w Wilczyskach doszło do kolizji pługopiaskarki z osobowym suzuki.


reklama


Policjanci, którzy przybyli na miejsce darzenia ustalili, że kierowca osobówki chciał wyprzedzić ciężarówkę, ale nie zachował dostatecznej odległości od pługopiaskarki podczas wykonywania tego manewru i doprowadził do zderzenia pojazdów. Warszawiak został ukarany 220 zł mandatem.

Natomiast w poniedziałek (7 stycznia) na ulicy Legionów w Gorlicach doszło do potrącenia pieszego przez autobus. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w okolicach Szklarczykówki.

Kierujący autobusem nie ustąpił pierwszeństwa przejścia znajdującemu się już na pasach gorliczaninowi. Na szczęście pieszemu nic się nie stało. Kierowca został ukarany 500 zł mandatem – wyjaśnia aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komedy Powiatowej Policji w Gorlicach.


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany czwartek, 10 styczeń 2019 09:48
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

0 # Paco 2019-01-10 07:15
Gdzie są pługi do odśnieżania ja się pytam jak śniegu nie było to jeździły i sypalo a teraz nie jeżdżą za co płacimy podatki zima jest od grudnia a odsniezarek nie widać w mieście na 3 mają nie ma jak przejść trzeba zmian
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież