Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

O mały włos a karetka wylądowałaby w rowie. Z pomocą przyszli strażacy. Wyróżniony

autor: poniedziałek, 03.12.2018 - 11:44 Komentarze: (3)
O mały włos a karetka wylądowałaby w rowie. Z pomocą przyszli strażacy. Foto: ilustracyjne

Dzisiaj (3 grudnia) o godzinie 1 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gorlicach zostali wezwani do miejscowości Klęczany, gdzie pomocy potrzebował zespół ratownictwa medycznego.

Sprawa była naprawdę poważna, bo ratownicy, którzy jechali nieść pomoc choremu ugrzęźli na wąskiej drodze, a próby jechania dalej mogły zakończyć się przewróceniem karetki do głębokiego rowu. W dodatku droga była bardzo śliska.


reklama


Strażacy pomogli ratownikom w transporcie chorego do karetki – około kilometra nieśli go do pojazdu – mówi młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a chory bezpiecznie trafił do szpitala.


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

+3 # Misiek 2018-12-05 17:56
Przed wyborami wszystko obiecaną drogi chodniki itp.tyle obietnic że chodnik to można by było wyłożyć z Gorlic do kołobrzegu. A za odśnieżanie jest odpowiedzialna gmina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Karol 2018-12-04 10:46
Wczoraj w Wapiennym też była taka droga. Niczym nie była posypana sam lód telefony do Gminy nic nie dały za każdym razem nie można było dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za utrzymanie drogi gminnej. Szuka się takiej firmy, która jest w stanie codziennie posypać drogę, odśnieżyć a nie zepsuje się komuś odśnieżarka i nie mają nic na zastępstwo wstyd!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Miejscowy 2018-12-03 17:22
Może ktoś zainteresuje się tą drogą, bo strach na pieszo iść latem żeby nogi nie skręcić! A co dopiero w takich warunkach jakie był wczoraj, mogło dojść do tragedii!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

reklama


Kod antyspamowy
Odśwież