Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mikołaj odnowił pokoje w domu dziecka [ZDJĘCIA] Wyróżniony

Mikołaj odnowił pokoje w domu dziecka [ZDJĘCIA] Foto: ilustracyjne/pixabay.com

W tym roku wcześniej niż zwykle do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Niepodległości 5 w Gorlicach zawitał Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Pracowite elfy: Edyta, Marlena, Aneta oraz Andrzej, Arkadiusz, Jan i Paweł przez trzy popołudnia niestrudzenie odnawiały sypialnię dziewczynek i pokój dzienny.

Wszystko to działo się za sprawą pracowników Kuźni Glinik.


reklama


W ramach działań społecznych i integracji ze społecznością lokalną, pracownicy kuźni zebrali pieniądze na materiały potrzebne do odnowienia i doposażenia dwóch pomieszczeń w placówce. Poświęcając nie tylko pieniądze, ale również swój wolny czas sprawili ogromną radość wychowankom i wychowawcom domu dziecka.

To już kolejna akcja Kuźni Glinik na rzecz potrzebujących dzieci. W ubiegłym roku wychowankowie trzech gorlickich placówek opiekuńczo-wychowawczych z Gorlic zostali obdarowani przez pracowników tejże spółki wspaniałymi prezentami. Empatia, zaangażowanie oraz wrażliwość na potrzeby i problemy innych to cechy, jakie bez wątpienia można przypisać pracownikom gorlickiej kuźni.

Wychowankowie i kadra Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Niepodległości 5 w Gorlicach pragną z całego serca podziękować wiceprezesowi Andrzejowi Mierzwińskiemu i Edycie Haluch – inicjatorce akcji, jak również każdemu pracownikowi kuźni za bezinteresowne wsparcie oraz życzyć wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 11:43
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

+4 # ELA 2018-12-04 14:47
BRAWO WY :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Beata 2018-12-04 06:33
Wielkie brawa dla wszystkich pomocników św. Mikołaja :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

reklama


Kod antyspamowy
Odśwież